Tereson Ayak Kokusu Kremi ve Tereson Sprey

Hem ayak kokusu hemde ter kokusu çevreyi rahatsız eden ve kişiyi psikolojik olarak etkileyen sorunlardan biridir. Her ne kadar bazı kişiler bu konuda hassas olsa ve kişisel bakımına dikkat etse dahi ter kokusunun ve terlemenin önüne geçememektedir. Terlemek insan doğasında olması sağlıklı olan bir tepkidir. Vücudumuzdun 3’te 1’nin su olduğunu hepimiz bilir. Günlük aktivitelerimizi gerçekleştirmek ve sağlıklı bir yaşam için gün içerisinde bol miktarda su tüketiriz. İçtiğimiz sular ise bir süre sonra vücutta bulunan zararlı maddelerin atılması için terlemeye ihtiyaç duyar. Özellikle aşırı hareket halinde olduğumuzda ya da sıcak ortamlara girdiğimizde hiçbirşey yapmasak dahi vücut kendiliğinden terlemeye ve sıvı kaybetmeye başlar. Bu durum oldukça normaldir. Fakat bazı kişilerde terleme durumu sanıldığından daha fazladır ve buda kişinin rahatsız olmasına neden olur. Aşırı terlemenin birçok nedeni olduğu için doktor kontrolünden geçerek tedavi edilmesi daha sağlıklıdır.

Tereson İçeriği ve Kullanımı

Ayak kremi ve sprey halinde olan Tereson, farklı bölgeler için kullanılan iki çeşit üründen meydana gelmektedir. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremini, sadece ayaklarınızda kullanmanız önerilmektedir.

Tereson Sprey Nedir?

50 ml. şişe içerisinde bulunan ve basit kullanım özelliklerine sahip tereson spreyi, her gece yatmadan önce kullanmalısınız. Tereson spreyi kullanmadan önce ilk olarak uygulanacağı bölgeyi mutlaka yıkayıp iyice kurutun ve daha sonra tereson spreyi kullanın. Ertesi sabah Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli olan ve fazla terleme sorunu yaşadığınız bölgeye aşırıya kaçmadan az miktarda uygulayın.

Tereson Ayak Kremi Nedir?

Tereson ayak kremini kullanmadan önce ayaklarınızı yıkamayı ve kurutmayı ihmal etmeyin. Daha sonra tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek tereson ayak kremini iyice yedirin. Daha sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın. Tereson ayak kremi miktar olarak 50 ml.’dir.

Tereson’un Yan Etkisi Nedir? Kimler Kullanabilir?

Bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan tereson sadece hassas cilde sahip olan kişilerin kullanmadan önce cildin bir kısmında test ederek kullanması önerilmektedir. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Gözle temas ettirmemeye dikkat edin ve teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile Ankara, İstanbul, Çorum, Bilecik, Kütahya, Balıkesir, Sinop, Sivas, Mardin ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Tereson Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Irak, Hindistan, Yemen, Suriye, Japonya, Çin ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, asya, sipariş, tereson asya, tereson azerbaycan, tereson azerbaijan order, ayak kokusu, ayak kokusu nasıl geçer, ter kokusu, kötü koku, koku önleyici

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.