Şifalı Bitkilerin Etrafa Yaydıklarını Enerjileri Biliyor musunuz?

Aslında evrende olan her şey etrafa bir enerji yayar. Bazıları iyi enerjidir bazıları ise kötü enerjidir ve bu enerjiler insanları olumlu ya da olumsuz etkiler.

İnsanlarda etrafa enerji yayar. Bu yüzden her zaman olumlu düşünmeliyiz ki her şey olumlu olsun!

Ancak iyi enerjiyi etrafımıza toplamak için bitkilerden de faydalanabiliriz.

İşte bitkilerin yaydıkları enerjiler:

Adaçayı: Adaçayını tütsü olarak kullanabilirsiniz böylelikle ortam negatif enerjilerden arınır.

Kimyon: Üzerinizde bir miktar kimyon taşıyın. Bu kimyon sevgi titreşimleri yayar ve cazibeniz artar.

Nane: Bir tutam naneyi yatağınızın altına koyun. Halk arasında karabasan olarak bilinen uyku felcini engeller.

Elma Kurusu: Aşk ve şans enerjisi yayar. Bulunduğunuz ortama elma kurusu koyarsanız aşk ve şans size gelecektir.

Nar kabuğu: Nar yıllardır bolluğun temsili olmuştur ve yine etrafa bolluk enerjisi yayar. Nar kabuğunun olduğu yere bolluk ve bereket gelir.

Yasemin Çiçeği: Bu çiçek etrafa olumlu bir enerji yayar. Yanınızda bir miktar yasemin çiçeği taşırsanız bulunduğunuz ortamda pozitif bir etki oluşturursunuz.

Zencefil: Başarı enerjisi yayan zencefili evinizde, çalışma ortamınızda ya da yanınızda bulundurmanız galibiyet almanızı kolaylaştırır, kim bilir.

Kişniş: Korumak ile ilgili enerji yayın kişnişi evinizin giriş kapısına koymanız önerilir.

Fesleğen: Bereket enerjisi yayar. Cüzdanınızda, eviniz de veya çalıştığınız yerde bulundurmanız size bereket getirebilir.

Melek otu: Güçlü koruma etkisi oluşturur. Metafizik varlıklardan korunmak için bulunduğunuz ortamda melek otu bulundurun.

Oğulotu: Yine bereket enerjisi yayan bitkilerdendir. Çalıştığınız yere oğulotu koyarsanız bol müşteri almanıza sebep olabilir.

Ayrık Otu: En yüksek enerjiye sahip bitki olduğu söyleniyor. Eğer kendinizi yorgun, halsiz bitsin hissederseniz ya da hayatınızda gerçekten çok fazla enerjiye ihtiyacınız varsa banyo suyunun en sonunda kaynattığınız ayrık otu suyunu bütün vücudunuza dökün ve banyonuzu sonlarının. Böylelikle madden ve manen yüksek enerji ile bütünleşmiş olursunuz.