Sakal Serumu Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Nereden Alınır ?

Sakal Serumu

Sakal Serumu

Sakal Serumu

Silver sakal serumu, sakal ve bıyıkları beslemek ve ihtiyaç duydukları bakımı yapabilmek üzere formolüze edilmiştir.  Silver sakal serumu Amerikan invitro ve Charles river laboratuarlarında dermatolojik olarak test edilmiştir.  Doğal içeriği ve aynı zamanda da kolay kullanımı ile birlikte pek çok erkeğinde gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Sakal Serumu İçindekiler Nedir ?

Silver sakal serumu sakalların bakımı ve beslenmesi için özel bileşenler bulundurur.

Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben içermektedir.

Sakal Serumu Ne işe yarar ?

Sakal, genetik olarak erkek cildinde oluşan yapıca sert kıllar anlamına gelmektedir. Sakalların miktarı ve kalitesi kıl köklerinin beslenerek artması ile gelişmektedir. Kıl köklerini içerden beslenebileceği gibi dışarıdan beslemek de mümkündür. Dışarıdan etkiler cilt tarafından emilimi sağlanabilen, doğru vitamin, mineral ve bitkisel ürünlerle mümkündür. Bütün bu içerik de Sakal Serumu Silver’ın içeriğinde mevcuttur.

Sakalların seyrek olduğu bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Günde bir kere kullanılması önerilir.

Sakal Serumu Yan Etkileri Nelerdir ?

Sakal Serumu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Sakal Serumu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Sakal Serumu Kullanıcı Yorumları

Sakal Serumu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Sakal Serumu hakkında asdas sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Sakal Serumu Nereden Alabilirim ?

https://www.silversakalserumu.com sitesinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.