Red Hny (Honey) Nedir?

Erkeklerin özel problemleri yıllardır olan ve bu konu hakkında çözüm aranan bir meseledir. Hemen hemen her erkeğin belli bir dönem cinsel rahatsızlık yaşadığı görülmüştür. Özellikle ilerleyen yaşlarda cinsel anlamda problemlerde artış görülmüştür.

Erkeklerin özel rahatsızlıkları için başlıca söyleyebileceğimiz hastalıklar; erken boşalma, cinsel isteksizlik, iktidarsızlıktır. Bunun yanı sıra sperm hareketliliği de erkekler için mühim bir konudur.

Erkeklerin bu özel problemlerini gidermek için önerebileceğimiz, bir macun türü olarak, Red Hny (Honey) ile ilgili bilgilere daha detaylıca bakalım.

Red Hny (Honey) İçerik

10 adet şifalı bitki karışımı ile oluşmuştur. Bu şifalı bitkiler, karanfil, zencefil, çakşır otu kökü, ginkgo, havlıcan, kafein, arı sütü, epimedyum ekstratı, kırmızı ginseng. Ayrıca içerisinde cinsel gücü artırabilen l-arjinin adlı amino-asit bulunmaktadır.

Red Hny (Honey) Kullanım Şekli

Red Hny macununun kullanımı şu şekildedir:

Gece uyumadan önce de 1 yemek kaşığı alınabilir.

Yetişkinler için günde 2 yemek kaşığı tüketilmesi uygundur.

Etkisini görmek için en az 1 ay kullanılması gerekmektedir.

Red Hny (Honey) Faydaları Nedir?

Erken boşalma, geç boşalma, orgazm olamama gibi cinsel boşalma problemlerini azaltabilir

İktidarsızlık (sertleşme süresinin az olması) problemini azaltabilir.

Cinsel gücü ve isteği artırmak cinsel isteksizliği ortadan kaldırabilir.

Sperm sayısını ve hareketliliğini artırmak için kullanılabilir.

Red Hny (Honey) Zararları Nedir?

Verilen kullanım şeklinden fazla tüketmek yan etkilere sebep olabilir.

Red Hny (Honey) Nereden Bulabilirim?

Red Hny macununu bulmak isterseniz sizlere önerebileceğim bir site var. Henüz yerel mağazalarda bu ürünün satıldığını bilmiyorum. Ama isterseniz sizler civarınızdaki organik ürün satan yerlere bakabilirsiniz. Ama diğer yandan bizim önereceğim site üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuduğumda sitenin kargonun hızlı olduğunu ve müşteri temsilcilerine ulaşabileceğinizi öğrendim. Bu site www.avrupasatis.net sitesidir.

Red Hny (Honey) Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Yurt dışında iseniz ve bu ürünü almak istiyor ve alamıyorsanız üzülmeyin. www.avrupasatis.net  sitesi adı üzerinde Avrupa odaklı olup Dünya’nı her yerine kargo ile ürünü size gönderebilir.

Red Hny ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  red honey, İngiltere, red honey ne işe yarar, red honey krem, red honey fiyatı, İsveç, red honey macun, red honey ne demek, red honey balı, red honey nedir, red honey nasıl kullanılır, Avrupa,  red honey içindekiler, red honey orjinal sitesi, red honey asheville, red honey Almanya, red honey ale, red honey adres, red honey Amerika, red honey ballı tarçınlı, Azerbaycan, red honey bal kullanımı

Bilgilendirme
Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.