Pro Care Serum için Nasıl Sipariş Verebilirim?

Stresin hayatımızda var olan hastalıklar üzerinde ne kadar etkili olduğunu hepimiz biliriz. Tüm hastalıkların başında gelen stres saçlarımız üzerinde bile olumsuz etkilerini gösterebiliyor. Ağırlıklı olarak erkeklerde görülen fakat bayanlarda da görülen saç kıran bunlardan biridir. Henüz oluşma nedeninin kaynağı bilinmesede özellikle strese bağlı olarak ortaya çıktığı söylenmektedir. Saç diplerinde kafa derisinde görülen saç kıran madeni para büyüklüğünde ya da daha geniş alanda görülen boşluklar yani saçın çıkmamasıdır. Acil müdehale edilmeme durumunda alan genişler ve tamamen o bölgelerde saçın çıkmamasına neden olabilir. Doktor tarafından incelenerek tanı konulan saç kıran tedavisi için ilaçlar, losyonlar, kremler önerilmektedir. Her ne kadar isim olarak saç kıran olarak bilinse de erkeklerde sakal bölgesinde de görülmektedir ve sakal kıran olarak adlandırılmaktadır.

Pro Care Serum Nedir?

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bazı maddeler içerir.

Pro Care Serum Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi bölgesel dökülmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yan Etkisi: Sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış pro care serum, bay bayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

 

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Burdur, Manisa, İçel, Kastamonu, Diyarbakır, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Pro Care Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Çin(China), Afganistan(Afghanistan), Azerbaycan(Azerbaijan), Endonezya(Indonesian), Ermenistan(Armenia), Gürcistan(Georgia), Hindistan(India) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, asya sipariş, pro care asya sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, asya pro care, nasıl sipariş verebilirim

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa sürede Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.