OSTWİNT KOMPLE CİLT BAKIM PEELİNG JEL NEDİR?

Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel Nedir?

Cildimizin her zaman temiz ve canlı görünmesi için cilt bakımımıza özen göstermeliyiz. Cildin yağlanması, akne, sivilce ve birtakım benzeri problemlerin oluşmasında birçok etkenin payı vardır. Örneğin ergenlik dönemi çıkan sivilceler ciltte lekelenmelere yol açabilir. Hamilelik dönemi ciltte bozulmaların meydana gelmesi ya da güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan ciltte kahverengi lekelerin oluşması rahatsız edicidir.

Cilt üzerindeki problemlerin giderilmesine Ostwint  peeling jel katkı sağlayabilir. Peki Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel nedir? Cilt üzerinde ölü derinin temizlenerek cildin yenilenmesine yardımcı olan bir bakım ürünüdür. Ostwint Peeling Jel gözeneklerinizin kirden arınmasına yardımcı olur. Cildin ölü deriden arındırılmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildin tazelenmesine, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Cilt üzerindeki lekelerin zaman içinde iyileşmesine katkı sağlar. Ostwint Komple Cilt Bakım Peelin Jel yağlı, kuru ve karma tüm cilt tipleri için uygun bir üründür. Siyah nokta,  sivilce ve cilt lekelerinin onarımına ve oluşumunu önlemeye yardımcı bir cil bakım peeling’dir.

Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel İçeriği Nedir?

Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel ; Aqua, gliserin, stearic acid, coffea canephora seed extract, ethanol, sodium pca, parfüm, carbomer, monopropylene glycol, benzophenone-4, sodium benzoate, methylchoroisothiazolinone, methylisothiazolinone içermektedir.

 

Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel Nasıl Kullanılır?

Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel haftada 2 veya 3 defa uygulanmalıdır. Düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür. Yüz, yüz çevresi ve vücudunuza uygulayabilirsiniz.

UYARI: Ostwint Komple Cilt Bakım Peeling Jel bir ilaç değildir. Cilt üzerindeki ölü deriyi temizlemeye yardımcı peeling jeldir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.