Nano Thermal Gel Nedir?

Kokusu ve tadı ile tatlılarımızı renklendiren tarçın aynı zamanda diyet yapanların programlarında da mutlaka yerini alıyor. Osmanlı kültüründen bu yana Türk mutfağında yer alan tarçın, özellikle bazı tatlıların, macunların ve şerbetlerin içerisinde bol bol kullanılmaktaydı. Özellikle şeker hastalarının sık sık tükettikleri tarçın kan şekerinin dengelenmesi konusunda etkin bir rol oynuyor. Kan şekerlerinin düzenlenmesinde yardımcı olduğu için insülin hormonunun aşırı salgılanmasını azaltarak kilo kontrolü sağlamaya da destek oluyor. Çay, kahve ve yoğurt içerisinde tüketilen tarçın kalori bakımından az olduğu için diyet listelerinin ara öğünlerinde sıklıkla tüketilmektedir. Fakat 1-2 gramın üzerinde kullanmak doğru değildir. Fazla kullanılması durumunda bazı yan etkiler gösterebilir. Bunun dışında grip ve nezle gibi gribal enfeksiyonlara karşı hazırlanan bitki çaylarının içerisinde yer alan tarçın doğal şifa kaynağıdır.

Nano Thermal Gel İçeriği ve Kullanımı

15 adet gündüz serumu ve 15 adet gece serumu olmak üzere toplam 30 adet serumdan ve 2 damlalıktan oluşan bir settir. Nano thermal setinin bir tanesi 15 günlük kullanım için olup serumların ölçüsü 8 ml.dir. Set içerisinde bulunan gece ve gündüz damlalıkları serumların kullanımı içindir.

Nano Thermal Gel Nasıl Kullanılır?

Kullanım gününe göre sıralanmış olan serumları 15 gün boyunca üzerinde belirtilen gün sırasına göre ve düzenli kullanmanız önemlidir. Sabah ve akşam için farklı kullanacağınız serumu problemli bölgeye parmak uçlarınız ile masaj yaparak derinin iyice emmesini sağlayın. Serumları Kullandıktan sonra ellerinizi mutlaka yıkayın. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Nano Thermal Gel bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olup sadece hassas cilde sahip olan, kılcal damarları çok belirgin olan ya da varis problemi olan kişilerin kullanması için uygun değildir.

Hangi Bölgelerde Kullanabilirim?

Kalça, basen, bel, göbek, bacak, kol ve kol altında kullanabileceğiniz gibi tüm problemli bölgelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nano Thermal Gel Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Konya, Mardin, Burdur, Muğla, Bursa, Antalya, Kahramanmaraş ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Nano Thermal Gel, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz.

Nano Thermal Gel Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nano Thermal Gel Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka, Hollanda ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
nano thermal, nano termal, jel, nano termal jel, nano thermal gel, sipariş, ödeme, kampanya, nasıl kullanılır, nano thermal gel nasıl kullanılır, nano thermal gel seti, nano thermal gel içeriği, nano thermal gel yan etkisi, nano thermal gel kimler kullanabilir, bölgesel yağlanma, kargo, avrupa, avrupa sipariş, nano thermal gel avrupa, avrupa order, nano thermal gel kampanya, nano thermal gel fiyatı, almanya sipariş

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa zamanda Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 2 Adet ve daha fazla alımlarınızda termal kemer hediyesi ve ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.