LİMON KABUĞU YAĞI NEDİR? NEREDEN BULURUM?


LİMON KABUĞU YAĞI NEDİR?

Limon yağı bademcik iltihabına, mide bulantısı ve kusmalara iyi gelmesinin yanında tansiyonu da düşürür. Limon kadar limon kabuğu yağı da faydaları için kullanılan bir yağdır. Limon kabuğu yağı uykusuzluktan hazımsızlığa kadar birçok hastalığa iyi gelir. Bedensel hastalıkların yanında stres, duygu durum bozuklukları, depresyon gibi ruhsal rahatsızlıklara da fayda sağlaması limon kabuğu yağı faydaları arasındadır.

Limon Kabuğu Yağı Faydaları:

  • İstenmeyen tüyler de çözüm olarak kullanabilinir.
  • Sivilce, akne gibi sorunlara karşı gelmeyi amaçlamıştır.
  • Cilt üzerinde yağlanma gibi problemlere çözüm olabilir.
  • Nasır ve siğillerin geçmesine yardımcı olabilir.
  • Cildi sıkılaştırabilir, sarkmaları engelleyebilir.


Limon Kabuğu Kullanımı:

Kullanım öncesinde cildinizin küçük bir bölgesine uygulama yaparak cildinizin alerjik reaksiyonunu kontrol ediniz. İstenmeyen tüyler temizlendikten sonra temiz ve kuru cilde 5-10 dakika masaj yaparak uygulayınız.

UYARI: Kullanma talimatını ve uyarıları dikkatle okuyunuz. Ürün bileşenlerinden birine alerjisi olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Gözle temas ederse, hemen bol su ile yıkayınız ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız. Güneşli yerde muhafaza etmeyiniz. 

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

limon yağı, limon kabuk yağı, limon kabuğu yağı nedir, limon kabuğu yağı nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.