Kiraz Hapı Nedir? Orjinal Kiraz Hapı Nereden Bulurum?

kiraz hapı kullananlar

KİRAZ HAPI NEDİR?

Fazla kilodan şikayet edenler, diyet, egzersiz ve spor gibi zayıflamaya yardımcı olmaları için yönleniyorlar. Bu gibi faaliyetlerin yanı sıra kullanabileceğiniz kiraz hapı, tokluk hissi vererek diyet yapmanızı kolaylaştırıyor. Yağ yakımı ve yağ oluşumuna mücadele ederek, zayıflamayı amaçlar. Metabolizmanın hızlanması ile birlikte bu zayıflama hapı sayesinde, kısa sürede gözle görülür değişimlere şahit oluyorsunuz.

kiraz hapı sipariş

Kiraz hapı kullanımı:

Gün içerisinde kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden önce bol su ile tüketilmelidir. Gün içerisinde mutlaka 2-3 litre su içilmelidir. Kiraz hapı tokluk hissi verir, bu hisse kapılarak bir şey yememezlik yapmayın. Az da olsa bir şeyler tüketmelisiniz. Alkol ile tüketilmemelidir. Hamile emziren kişilerin tüketmesi tavsiye edilmez. Kullanma durumunda doktorunuza başvurunuz.

Kiraz hapı içeriği:

  • Kiraz Meyvesi ve Kiraz Sapı
  • Funda Yaprağı
  • Yeşil Çay
  • Biberiye Yaprağı
  • Mate Yaprağı
  • Bitkisel Kaynaklı Jelatin
  • Dağ Kekiği
  • L-carnitine

UYARI: Kiraz hapı ilaç değildir. Hastalıkların tedavisi amaçlı olarak kullanılamaz. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa mutlaka bir sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir. Tedavi amaçlı kullanılmaz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde bulunan bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerji durumunda doktora başvurmanız önerilir.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

kiraz hapı, kiraz hapı nedir, kiraz kapsül, kiraz hapı faydaları, kiraz hapı içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.