KİMİ BOY UZATMAYA YARDIMCI TABANLIK NEDİR? NEREDEN BULURUM?


KİMİ TABANLIK NEDİR?

Japon bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. Bir kutusunda bir çift çıkmaktadır ve her kişiye uygundur. Ayağınıza göre belirtilen yerlerden keserek ayaklarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Kullanımı kolaydır sadece yürüyüş yapılarak uygulanır. Refloxology, ayak tabanlarından vücudun diğer bölgelerini uyarmasını sağlayan basınç (acupress) yöntemi ile sinir sistemine sinyaller gönderir. Bu sinyaller beynimize ulaşır. Beyin ona iletilen sinyaller doğrultusunda vücudunuzun düzenli çalışmasını sağlar. Sinir sistemi merkezi olan beyin, büyüme hormonlarını (hipofiz) da tetikleyerek boy uzayabilir. Kimi tabanlık birçok insanların sorunlarına çözüm olmuştur. Boy uzatıcı özelliğinin yanı sıra hücreleri dinç tutma gibi amaçları da vardır.

KİMİ KULLANIMI:

  • Ayak numaranıza göre üründe belirtilen yerden kesiniz, ayağınıza uygun bir hale getirebilirsiniz.
  • Ayak taban çukur kısmının iç kısmına yerleştirilir.
  • Sabah ve akşam 30-40 dakika yürüyüş yapmanız önerilir.


Kimi faydaları:

  • Kimi kullanımı oldukça kolaydır, sadece ayakkabılarınızın içine yerleştirip, yürümektir. (Kimi’yi fitness ve spor yaparken de kullanabilirsiniz.)
  • Kimi, hemen hemen her yaştaki insan için etkili olabilir.
  • Kimi Refloxology (acupress) yöntemiyle, ayaklardaki akupunktur noktalarına, masaj yaparak boyunuzun uzamasını sağlayabilir.

UYARI: Düzenli kullanımda etki edebilir. Yanlış şekilde yürüme yanlış adım atma gibi nedenlerden dolayı etkisi görülmeyebilir. 

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

kimi yoko, kimi yoko tabanlık, kimi tabanlık, kimi yoko nedir, kimi nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.