Kerastil ile Saç Bakımını Kendin Yapabilirsin

Özellikle bayanlarda saç dökülmesinin en sık rastlandığı dönem gebelik dönemidir. Hamilelik döneminde anne adaylarının hormonlarının değişikliğe uğraması sonucunda vücutlarında birtakım değişiklikler meydana gelir. Bu değişikliklerden biride saçların dökülmesidir. Hormonların birtakım değişikliğe uğraması sonucunda oluşan saç dökülmeleri kalıcı olmayıp sadece geçici bir dönem süren problemdir. Genellikle doğumun bitmesinden birkaç ay sonra saç dökülmeleri tamamen biterek eski haline dönmektedir.

Hamilelik döneminden bir süre sonra normale dönmesi gereken saçlar, normale dönmemesi ve hatta daha da dökülmelerin artması durumunda doktorunuza başvurabilirsiniz. Sadece doğumdan kaynaklı olmayan saç dökülmeleri aynı zamanda bazı hastalıkların neden olmasından dolayıda kaynaklanabilir. Bu hastalıklardan biride kansızlık yani anemidir. Kan değerleri içinde bulunan demir eksikliği sonucunda oluşan kansızlık aynı şekilde saçların fazlasıyla dökülmesine neden olmaktadır. Yine aynı şekilde kansızlık sorununun bazı ilaçlar ile ortadan kalkması sonucunda saç dökülmelerinde azalma olup tamamen ortadan kalkmaktadır.

Kerastil Saç Serumu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Özellikle saç dökülmesi problemi yaşayan ve bu durumdan rahatsız olan kişilerin tercih ettikleri ürünler arasında olan Kerastil saç serumu içerisinde;sarımsak yağı, çam yağı, ginko biloba, jojoba yağı, üzüm çekirdeği gibi bazı bitkilerin özleri ve karışımları bulunmaktadır. Ayrıca bir paket kerastil seti içerisinde 8 adet saç serumu vardır ve her bir serum 8 ml.’dir. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmayan Kerastil, bay bayan saç dökülme problemi yaşayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Kullanımı: Kolay kullanımı ile günde sadece 5 dakikanızı alacak olan Kerastil, günde 1 sefer olmak üzere temiz ve kuru olan saça direk uygulanmaktadır. Özellikle dökülmelerin yoğun olduğu saçların seyrekleştiği bölgeye bir miktar kerastili parmak uçlarınızla 5 dakika kadar masaj yaparak saç derinize yedirmeniz yeterli olacaktır. Eğer problemli bölge saçınızın arkasında kalıyorsa ikinci bir ayna kullanarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kerastil Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Samsun, Çorum, Malatya, Erzincan, Kastamonu, Kütahya, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kerastil Intragen hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Kerastil sahibi olabilirsiniz.

Kerastil Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Kerastil saç serumu Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, İsviçre, Yunanistan, Bulgaristan, Norveç, Kanada, Hollanda ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
saç sağlığı, saç bakımı, evde saç bakımı, kerastil, kerastil intragen, kerastil saç serumu, kerastil nasıl kullanılır, kerastil nereden bulurum, kerastil içeriği nedir, kerastil kullanıcı yorumları, kerastil satışı, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, kerastil avrupa, kerastil avrupada nereden bulurum, saç çıkaran besinler, saç çıkaran vitaminler, hamilelikte saç dökülmesi, saç dökülme nedenleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.