HİLTİ KAPSÜL NEDİR? NEREDEN BULURUM?


HİLTİ KAPSÜL NEDİR?

İlişki sırasında birçok problemler olabilir, erken boşalma, sertleşme, ereksiyon yetersizliği, istikrarsızlık gibi problemler olabilir. Besin tüketimi ve hücre sağlığı bu konuda büyük bir etkendir. Sağlıklı besinler tüketmek hücre direnci ve yeterliliğini arttırır. Bazı durumlarda gıda takviyesi tercih ediliyor. Bu ürünlerden biri olan Hilti kapsül istikrarı arttırmayı amaçlıyor. Hilti içeriğinde ki bileşenler sayesinde ilişkinin sağlıklı ilerlemesini amaçlıyor. İlişki performansı yüksek seviyeleri çıkarmayı amaçlar.

HİLTİ KAPSÜL KULLANIMI:

Yemeklerden 2 saat önce yada 2 saat sonra ılık suyla 1 adet alınız.

HİLTİ KAPSÜL İÇERİĞİ:

  • Cinnamomum Sp.
  • Foeniculum Vulgare
  • Zingiber Officinale
  • Salvia Officinialis
  • Lauris Nubilis
  • Eugania Caryophyllata
  • Matriciari Recutita
  • Pimpinella Anisum


HİLTİ KAPSÜL ETKİLERİ:

Erken boşalmaya etkisini yok etmeye yardımcı olur. Sertleşme problemine olumlu yönden etkilemeyi amaçlar. Ereksiyon gücünüzü arttırır.

HİLTİ KAHVE KULLANIMI: 

Poşetin içeriğini fincana boşaltın henüz kaynamamış suyu da hemen ardından boşaltın. Şeker ile tatlandırılması önerilir. Zamanlamaya göre 1 – 2 saat önce alınmalıdır.

UYARI: Hilti ilaç değildir, besin takviyesidir. Alkol ile tüketilmez. Kalp damar hastalıkları, Yüksek tansiyon hastalarının kullanmaması tavsiye edilir.Şeker hastalarının kullanması önerilmez. Hamile veya emziren bayanların doktor kontrolünde alması gerekmektedir.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

hilti, hilti nedir, hilti kapsül nedir, hilti kullanımı, hilti siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.