Harems Kil Şampuanı

Cilt bakımı konusunda oldukça hassas olan bayanlar aynı zamanda saç bakımı konusunda da aynı dikkati ve özeni göstermişlerdir. Bayanların en değerli aksesuarlarından biri olan saçları bu nedenle titiz davranmalarına ve belirli aralıklar ile saç bakımlarını yapmalarına neden olmuştur. Saç bakım ürünlerinde de tıpkı cilt bakım ürünlerinde olduğu bitkisel ve doğal ürünleri tercih eden bayanlar bu nedenle güvenli markaların ürünlerini kullanmayı tercih ederler.

Yine uzun süredir cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve diğer bitkisel ürünlerini sergileyen Harems kremleri, özellikle bitkisel içerikli olması nedenle bayanların ilgisini çekmiş ve satın almasına neden olmuştur.  Güvenilir olması nedeniyle bayanların tercihleri arasında yer alan ve bayanların memnuniyet ile kullandıkları cilt bakım ürünlerinden biride Harems ürünleri olmuştur. Alanında uzman olan ve özellikle doğal içerikli olması nedeniyle kısa sürede bayanların dikkatini çeken Harems cilt bakım ürünleri bayanların evde cilt, ayak, saç ve el bakımlarını yapabilmeleri için büyük bir kolaylık olmuştur.

Harems Algen Mask Vücut Maskesi

İçerisinde doğal yosun ve kil bulunduran Harems vücut maskesi, 100 gr kavanozda gönderilmektedir. Temizlenen vücuda ince bir tabaka halinde uygulayıp yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile duş alabilirsiniz.

Harems Kil Şampuanı

İçerisinde; Kil, demir, çinko, magnezyum, alüminyum, kalsiyum, silisyum gibi doğal minerallerden oluşmaktadır. 400 ml’dir. Standart kullanıma uygun doğal bir şampuandır. Duşta Nemli saça az miktarda köpürterek masaj şeklinde yedirilir.

Harems Gold Şampuan 

İçerisinde; Vitaminler(Pro-Vitamin A, Vitamin E, B1, B2,B3 vitaminleri), Mineraller      (potasyum, kalsiyum, çinko, magnezyum),Antioksidanlar, bitkisel balmumu, Triterpensaponinleri, karatinoidler, eterik yağlar, polisakkaritler, Omega -6(Linoleik asit), Omega -9(Oleik asit), yüksek miktarda protein, doğal lesitin içerir. 400 ml’dir. Günlük kullanıma uygundur bu nedenle dilediğiniz zaman saçlarınızı Gold Şampuan ile yıkayabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
cilt bakımı, güzellik, doğal cilt bakımı, sağlıklı cilt, cilt bakımında nelere dikkat edilmeli, cilt kusurları, akne, sivilce, akne izleri nasıl geçer, sivilce izleri nasıl geçer, cilt bakım ürünleri, doğal cilt bakım ürünleri, bitkisel ürünler, bitkisel cilt bakım ürünleri, kaş bakımı, saç bakımı, kirpik bakımı, kirpik nasıl uzar, kaş nasıl uzar, saç nasıl uzar, harems ürünleri, harems el kremleri, harems cilt bakım ürünleri, harems saç bakım ürünleri, harems cilt bakımı, harems kil maskesi, harems krem, harems yosunlu kil maskesi, harems şampuan kullananlar, harems argan yağlı şampuan, harems inci tozu kremi, harems aynısefa kremi, harems ürünlerini kullananlar, harems kil şampuanı