GÜL HATMİ BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Ebegümeci familyasına ait olan gülhatmi bitkisi, güzel ve otsu bir bitkidir. Kuzey Amerika, Avrasya ve Afrika’da yetişen bir bitkidir. Yaprakları yuvarlak ve kalp şeklindedir. Çiçekleri kırmızı ya da pembe olur.

Gülhatmi bitkisinin özellikleri arasında ilk sırada bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yardımcı olması gelir. Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) kişiyi sakinleştirmeye yardımcı olan bir bitki çayıdır. İltihap önlemeye yardım eder. Boğaz rahatsızlıklarının giderilmesinde yardımcıdır. Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) aynı zamanda kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerinde tercih ederek tükettiği bir bitki çayıdır. Şişkinliğin giderilmesine yardım eder.  Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) karaciğer fonksiyonlarının iyileşmesine yardımcı olur. Mide yanmasını gidermeye yardımcı olur.  Hazmın kolaylaşmasına destek verir.

Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) A ve C vitaminleri açısından zengindir. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır. Önerilen ve düzenli kullanım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 20 adet süzen poşet çay çıkmaktadır. 1 fincan kaynamış suya 1 adet Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve 1 2 dakika kadar demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketiniz. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Gül Hatmi Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Hamile ve emziren bayanlar kullanmadan önce doktoruna başvurmaları önerilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir