Guava Plus Nedir ? Ne İşe Yarar ?

guava

Guava Plus

Guava nar anlamına gelen latince bir kelimeden türemiştir. 100’e yakın çeşidi bulunan bu meyve  içerdiği vitamin ve minarellerle son yılların gözde meyvesi haline gelmiştir. Diet lifleri, A vitamini, C vitamini, folik asit, potasyum, manganez, bakır gibi bileşenler sayesinde bir portkalın 4 katı kadar vitamin bulundurur.Meyvelerin şahı olarak bilinen guava salata ve tatlılarda kullanılır.

guava

 

Guava Plus Nedir ?Ne İşe Yarar?

Guava Plus Nedir ? Özellikle Asya ülkelerinde olmak üzere bir çok ülkede tüketilen guava meyvesi, sağladığı faydalarla tam bir sağlık deposu. Turunçgillerden daha fazla C vitamini içeren guava meyvesinde insanlarda doğurganlığı artıran folat minerali de oldukça fazladır. Peki guava meyvesinin faydaları neler, nasıl tüketilir? Turunçgillerden daha fazla miktarda C vitamini içeren guava meyvesinde insanlarda doğurganlığı artıran folat minerali de oldukça fazladır. Guava plus serum guava meyvesinin bu muvizevi etki ve faydalarından yararlanmak amacıyla oluşturulan takviye edici gıdadır. Doğurganlığı arttırmasıyla meşhur olan Guava süper meyvesinin ve bunun yanında çakşır otu, soya sütü, goji berry ve aslan pençesi bitkilerinin karışımıyla hazırlanan Guava Plus Serum bebek sahibi olmak isteyen adaylara önemle tavsiye edilir.

Guava Plus İçeriğinde Neler Vardır ? Faydaları Nelerdir?

İngiltere Kraliyet Tıp Derneği’nin Beslenme Bölümü Başkanı Doktor Marilyn Glenville, dünyaca ünlü bir kadın beslenme uzmanı .Çağımızın hastalığı stres ve düzensiz ve sağlıksız beslenme kadınların hamile kalmaya çalışma çabalarını baltaladığını ve bu süreci zorlaştırdığını belirterek gıda takviyesinin ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Doktor Marilyn Glenville Hamile kalmaya çalışanların beslenme takviyesi ve sağlıklı beslenme ile yumurtanın kalitesini artırmayı
başarabileceklerini söylüyor. Guava Plus bu takviyenin en önemli unsuru. Deneyen ve kullanan pek çok kadın 3 aylık sürecin sonunda hamile kaldığını belirtiyor. Guava plus hamilelik yolunda alınması gereken önemli bir besin takviyesidir, normal yollarla gebelik, düşük riskini engelleme, düzenli yumurtlama, tüp bebekte kesin sonuç, rahim tutuşunda artış ve tüplerde tıkanıklığı giderilmesi gibi pek çok sorunun giderilmesini sağlayarak kişilere pek çok açıdan fayda sağlar.

hamilelik

Neslin devamı ve hayatın belkide en güzel hediyesi olan çocuk sahibi olmanın önünü açmak insanlığa yapılan önemli hizmetlerden biridir besin takviyesi. Bu konuda Guava Plus insanlığa bir umut ve heyecan aşılıyor.Tüm dünyada yapılan bilimsel çalışmalarda doğurganlığı artırmak ve sağlıklı bir şekilde hamile kalmak için gerekli vitamin ve mineral takviyeleri artık alınması gereken mühim bir konu.

Günümüzde doğal yollarla ve tüp bebek denemeleriyle bile kısa sürede hamile kalmak git gide zorlaşan bir durum. Bunun sebebi de  yumurtalık rezervlerinin kalitesiz olması.Yetersiz beslenme, stres başta olmak üzere bir çok etken yumurtalık kalitesini olumsuz etkileyerek hamile kalmayı zorlaştırır, düşüğe ve bazende kısırlığa sebep olur.Bu konuda uzmanlar hamile kalmak isteyen tüm anne adaylarına bazı gıda takviyelerini kesinlikle tavsiye ediyor. Guava+ bu konuda içerik olarak %100 güvenilir ve doğal bir ürün olduğundan hiç bir yan etkisi yoktur anne adayları güvenle kullanabilir.Doğru besin takviyesiyle yumurtalık kalitesini %300 arttırabilir.Yumurtalıklar 3 ayda kendini yenileyerek ve kalitesini ve rezervin artırarak olması gereken sağlıklı yapısına kavuşur.

Guava Plus İçeriği Nedir ? 

Guava: Doğurganlığı artıran folat minerali deposudur.
Kuşkonmaz: Çinko rezervi ile doğurganlığı artırır.
Maça kökü: Hormonları düzenleyerek yumurtalık kalitesini artırır
Çakşır otu: Afrodizyak etkisi ile cinsel performansı üst düzeye taşır
Aslan pençesi:Kadın hastalıklarında adet düzensizliği ve adet ağrılarında rahatlatıcı vetedaviye yardımcı etkileri vardır.
Frenk Üzümü Yağı:Tohumlaradn elde edilen yüksekoranda omega-6 ve omega-3 içeriğini sahiptir. Yumurtalıkların kalitesini artırır.
Soya sütü:Kemik gelişimini destekler, osteropozu önlemeye yardımcıdır.Goji berry: Depresyon, kısırlık, anksiyete gibi rahatsızklıkların iyileştirilmesinde olumlu etkileri vardır, bağışıklığı güçlendirme gibi etkilere sahiptir.

guava

İçeriğinde bulunan bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmamanız gerekir.

Guava Plus kullanımı basit ve kolay olduğu için benzerleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Guava Plus Yorumlar

Guava Plus kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Guava Plus hakkında genelsaglikk.com sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Guava Plus içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.Guava Plus kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Guava Plus Zararları Nelerdir ?

Kimyasal madde olmadığı için insan sağlığına zarar vermez.İçeriği tamamen bitkisel ve organik bileşenlerden oluşmuştur.

Guava Plus Nereden Bulurum ?

Guava Plus sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, orjinal ürün satın almanızdır. En uygun Guava Plus fiyatı ve güvenilir siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.onlinesepeti.com/urun-guava-plus.html sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizden hologramlı ve ambalajlı orjinal ürünler sizlere ulaşmaktadır.

İhtiyacınız olan miktarda Guava Plus sipariş ederek formdaki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Guava Plus tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Guava Plus kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Guava Plus Ankara, Guava Plus İstanbul, Guava Plus Şırnak, Guava Plus Hakkâri, Guava Plus Muş, Guava Plus Kırklareli, Guava Plus Konya gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Guava Plus yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Guava Plus Avusturya, Guava Plus Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Guava Plus Makedonya, Guava Plus İngiltere, Guava Plus KKTC, Guava Plus Azerbaycan, Guava Plus Sri Lanka Guava Plus Cezayir, Guava Plus Çad, Guava Plus Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Guava Plus ABD, Guava Plus Kanada, Guava Plus Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz belirttiğiniz adresinize aynı gün kargolanacaktır.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız
guava plus serum, guava plus hamilelik, guava plus nedir, guava plus kullananlar, guava plus ilaç, guava plus ne işe yarar, guava plus organic soap, guava plus ile hamile kalanlar