Feridun Kunak sperm arttırıcı bitki çayı

Feridun Kunak Show adlı programı ile hafta içi her gün ekranlara gelen ve izleyicisiyle çok özel kür tarifleri paylaşıp sağlıklı yaşam hakkında bilgiler sunan Feridun Kunak, çocuk sahibi olmanın önündeki engellerden birisi olan sperm azlığı açısından, sperm arttırıcı kür tarifi verdi. Sperm azlığı çeken ve çocuk sahibi olmayan erkekler, Feridun Kunak’ın sperm attırmaya etkili olan kürünü hazırlayıp düzenli olarak kullandıklarında, böyle bir sorunu geride bırakacaklar.

Sperm arttırıcı bitkisel kür

Spermlerin çoğalmasını sağlayan bu kür, aynı zamanda spermlerin kalitesini de arttırmakta ve çiftlerin uzun süre hayalini kurdukları bebeklerine kavuşmalarını sağlamaktadırlar. Eğer sizlerde böyle bir sorun ile baş başaysanız ve çaresini bitkilerin şifasında bulmak istiyorsanız, işte Feridun Kunak önerisi olan sperm çoğaltıcı kür tarifi.

Hazırlanışı da uygulanışı oldukça basit ve zahmetsiz olan sperm arttırıcı bitkisel kür, çay olarak hazırlanmakta ve içilmektedir. Sperm arttırıcı bitki çayı şöyle yapılmaktadır:

Malzemeler: Bir tutam çakşır kökü ve iki bardak sudur.

Hazırlanışı da oldukça basittir. Sperm arttırıcı çay tarifini hazırlamak açısından çakşır otunu daha önceden kaynamış suya ekleyin ve 5 dakika demlemeye bıraktıktan sonra ılık ılık açısından.

]]>