ES16 Sipariş Nasıl Verilir?

Hem uzmanlardan hemde diyetisyenlerden sıkça duyduğumuz tavsiyelerden biride besinleri yavaş çiğnemektir. Kilo vermemiz üzerinde bazı etkileri olduğu söylenen yavaş çiğneme aynı zamanda mide hastalıklarının oluşmamasına neden olduğu söylenmektedir. Besinleri yavaş çiğnemeniz başta besinleri daha fazla parçalamanıza neden olurken aynı zamanda daha kolay sindirmenize ve hazmetmenize neden olmaktadır. Bunun dışında besinleri normalden daha fazla çiğnemek aynı zamanda yavaş yemek yemenize neden olacağı için bu şekilde doyma hissine varacak ve çok daha az yemek yemenize neden olacaktır.

Bu nedenle öğünlerde ve öğün aralarında yediğiniz besinleri daha fazla çiğneyerek midenin hazmetme görevini rahatlatmış olur ve aynı zamanda sindirimin daha çabuk olmasını etkilediğiniz için kilo verme hızınızı arttırabilirsiniz. Bunun dışında mide hazmının daha kolay olmasını sağlamak için ağırlıklı olarak sebze tüketebilir ve sebzeleri zeytinyağlı pişirebilirsiniz. Hazmın daha kolay olmasını etkileyen durumlardan biri ise spor ve egzersiz yapmaktır. Özellikle yemeklerden 1 saat sonra yapılan yürüyüşler hazmın çok daha hızlı yapılmasını sağlamaktadır.

ES16 Kapsül ve İçeriği

Daha çok diyet yapan ve kilo kontrolünü sağlamak isteyen kişilerin tercihleri arasında olan ES16, kapsül şeklinde tüketilen ve son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen diyet ürünlerinden biridir. Bazı vitaminlerden ve doğal bitkilerin extresinden oluşan ES16 içerisinde ise; Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg, Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg, Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg, Salep Orchidaceae 62 Mg, E Vitamini 7 Mg, L-Carnitine 69 Mg, C Vitamini 54 Mg bulunmaktadır. Ayrıca 1 kutu ES16 içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ES16 Kapsül Ne Kadar Kullanılmalı?

Basit kullanım özelliği ve zahmetsiz tüketimi olan ES16 kapsül, sabahları aç karnına 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden 30 dakika önce bol su ile 1 adet almanız önerilmektedir. Doktorunuz tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günlük diyet ve egzersizlere ek olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında önerilen kullanım koşulları dışına çıkmamaya ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza etmeniz tavsiye edilmektedir.

ES16 Kapsül Kimler Kullanabilir?

Herkesin kullanması için uygun görülmeyen ES16 başta 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılması uygun görülmemiştir. Bunun dışında kronik hastalığınız ya da sürekli kullandığınız herhangi bir ilaç varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. İçeriğinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emziren anneler tarafından kullanılması önerilmez. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurmanız önerilmektedir.

ES16 Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Malatya, samsun, Ordu, Trabzon, Çankırı, Zonguldak, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ES16 temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde ES16 sahip olabilirsiniz.

ES16 Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

ES16 Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Litvanya, Sırbistan, Bosna-Hersek, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
ES16, es16, es16 nedir, es16 nereden bulurum, es16 satışı, es16 sipariş, es16 kullanımı, es16 nasıl kullanılır, es16 içeriği nedir, es16 yan etkisi nedir, es16 yan etkisi var mı, es16 kimler kullanabilir, es16 kullanıcı yorumları, es16 kullananlar, avrupa sipariş, es16 avrupa, almanya sipariş, es16 almanya, es16 germany order, es16 avrupada nereden bulurum, diyet ürünleri, kilo kontrol, diyet, kilo vermek, kilo kontrol ürünleri, diyet yaparken nelere dikkat etmeli

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.