D’SİLVER JEL NEDİR?


D’SİLVER JEL NEDİR?

D’Silver jel nedir? Erkekler için özel üretilen bitkisel içerikli jel. Erkeklerin kullanımına sunulan d’silver jel düzenli kullanmak şartı ile faydalı olduğu belirtiliyor. Özel bölgeye masaj yolu ile sürekli ve düzenli olarak uygulanmalıdır. D’silver jel özel bölgede ki kaslı dokuya nufüs ederek hem kasların hem de damarların genişlemesini sağlamaktadır.

D’SİLVER JEL NASIL KULLANILIR?

D’Silver jel kullanımı; Gerekli bölgesinin doku gözenekleri daha emici olması acısından ılık su ile duş aldıktan sonra kullanılması önerilmektedir. Gerekli bölgenin çevresi temiz olması da jelin rahatça masaj yaparak sürülmesi acısından faydalı olacaktır. Gerekli bölgeye daha iyi etki etmesi için, 15-20 dakika masaj yaparak uygulayın. Diyabet, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan kişilerin kullanması kesinlikle kullanmaması önerilir. Kullanmayı istiyor ise de mutlaka doktor gözetiminde kullanmasını tavsiye ederiz. D’silver jelden fayda sağlayabilmek için en az 2 saat gerekli bölgeyi yıkamayınız ve bu uygulamayı düzenli olarak günde en az 1 en fazla 2 kez olmak şartı ile 3 – 4 hafta kadar tekrarlamanızı öneririz.


D’SİLVER JEL ÖZELLİKLERİ:

Propolis, saw palmetto, demir, ginko biloba ve çiçek poleni gibi karışımlarla üretilen d’silver jel doğal bir ürün olduğu belirtilmektedir.

D’silver jelin olumlu sonuçlanması kullanan kişininde bünyesine bağlıdır.

UYARI: D’SİLVER JEL ilaç değildir, bitkisel karışımdır. Diyabet, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan kişilerin kullanması kesinlikle kullanmaması önerilir. Kullanmayı istiyor ise de mutlaka doktor gözetiminde kullanmasını tavsiye ederiz. 18 yaşından küçüklerin vücut gelişimleri tamamlanmadığı için kullanması kesinlikle tavsiye edilmez. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

dsilver, dsilver jel, krem, jel, dsilver jel kremi, dsilver jel nedir, dsilver nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.