DR WHİTE NEDİR?


DR.WHİTE NEDİR?

Aktif Karbonu saf halde bulmanız gerekir, diş macunlarındaki aktif karbon geçici beyazlık sağlar bu yüzden Dr White Charcoal doğal ve saf aktif karbondur.
Hepimiz dişlerimizin bembeyaz olmasını isteriz. Ancak sigara, çay ve kahve gibi alışkanlıklar yüzünden dişlerimiz daha hızlı sararmaktadır. İşte sizler için sunduğumuz diş beyazlatıcı Dr White.

Dr. White Kullanımı: Dr White Diş kapsülünü günde 3 kere diş fırçalarken, tek bir kapsülü kırın ve kullanmış olduğunuz diş macununun üzerine dökün. Sonra 2 dk kadar normal diş fırçalama işleminizi gerçekleştirin ve sonrasında ağzınızı iyice çalkalayın.UYARI: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayacak şekilde saklayınız. Dr White’ın ağzı kapalı olarak çocukların ve akli dengesi yerinde olmayan kişilerin uzanamayacakları ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindekilere karşı alerjisi olanlarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda tüketimi durdurmanızı ve bir doktordan / dişçiden destek alınız. Dr White kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığınız teşhisi/tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

dr white, dr white nedir, dr white nasıl kullanılır, dr white siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.