DEEP NİGHT NEDİR?


Günümüzde insanların uyku problemleri artış göstermiştir. Stres, mutsuzluk ve birçok nedenlerden kaynaklı olan uykusuzluk, gün içinde halsizlik, sağlıklı düşünememe, odaklanamama, uyku halinde olma gibi birçok olumsuz olaylarla karşı karşıyadır. Uykusuzluk psikolojiye de bağlı olarak etki edebilir. Deepnight uyku bozukluğunu gidermek amacıyla üretilmiştir

DEEP NIGHT NEDİR?

Deep night bitkisel formülüyle uykuya dalma sürenizi kısaltmaya yardımcı olarak uyku düzeninize yardımcı olur. İçeriğindeki kediotu doğal melatonin etkisine,şerbetçi otu uykusuzluğa iyi gelme ve enerji verme etkisine sahiptir.


 

Deep night kullanımı: İçeceğinize atın. (Su, Meyve suyu ve benzeri) 30 saniye erimesini bekledikten sonra için. En fazla 1 saat içerisinde etkisini gösterir. Kullanıldıktan 5 dakika içerisinde mide tarafından kedi otu ve diğer ekstreler emilerek kana karışmasını ve beynin uyumayı tetikleyen nöronların uyarılmasını sağlar. Ortalama olarak 20-40 dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

DEEP NIGHT İÇERİĞİ:

Kedi otu ekstresi, karabaş otu ekstresi, melisa ekstresi, şerbetçi otu ekstresi, sodyum hidrojen karbonat, strik asit, inülin, polietilen glikol, sodyum klorür, portakal aroması içermektedir.

UYARI: Bu bir ilaç değildir, bitkisel üründür. Teşhis ve tedavi amacıyla kullanılmaz. Doktora  gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, bitkisel destek ürünleriyle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Hastalıkları tedavi etmek sadece hekimlerin görevidir. Gıda destek ürünü de olsa adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten ve doktorunuzun tavsiyesini aldıktan sonra tüketmeniz tavsiye edilir.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

deep, night, deep night, uyku problemi, uyku, problem, deep night kullanımı, deep night nedir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.