Cym Plus kısırlık tedavisi

Sperm kalitesinin düşüklüğü gibi sperm sorunlarından meydana gelen kısırlık, çiftlerin bebek özlemi çekmesine sebebiyet oluyordu ki, artık bu özlem Cym Plus ile geride kalıyor. Cym Plus, Hollanda’dan ülkemize getirilen bitkisel içerikli bir gıda takviyesi olup kısırlık sorununa çare oluyor. Sperm sorunu yaşayan erkeklerin Cym Plus’ın düzenli kullanılması bu sorunların ortadan kalkmasını ve kadınlarında gebe kalma şansının yükselmesini sağlıyor.

CymPlus kısırlık hapı sperm miktarını artırarak, spermlerinin hareketliliğine yardımcı oluyor. Bebek sahibi olmak isteyen çiftler açısından alternatif bir ürün olan CymPlus’ın içeriğinde; Yulaf (Avena sativa), Epimediyum, C vitamini (askorbin asit olarak), Magnezyum, Yeşil Çay özü, Dong Quai, E vitamini, L-Karnitin tartarat, Çinko (Çinko askorbat), B6 vitamini (Piridoksin HCI olarak), B12 vitamini (Siyanokobalamin), Folik asit, Selenyum, Magnezyum stearat, silika ve Jelatin bulunuyor.

İçerisinde olan bu önemli maddeler sperm oluşturarak, sperm zenginliği sağlıyor. Bitkisel içeriği ile %75 başarı sağlandığı tespit edilen CymPlus’a olan ilgi de oldukça büyük. İktidarsızlık sorununa da iyi gelen CymPlus, T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ndan da izinlidir. 18 yaş üstü erkeklerin kullanması önerilir. Bu ürünü kullanmadan önce muhakkak bir uzmana danışmalısınız ve önerilen dozu aşmamalısınız.

]]>