Cafe Slim Kullananlar

Özellikle hamilelik döneminde her bayan bir miktar kilo almak durumunda kalır. Her vücut yapısı birbirinden farklı odluğu için hamilelik döneminde şu kadar kilo alırsınız demek biraz yanlış olur. Fakat ortalama olarak  11–14 kg arası ideal sayılabilir. Hamilelikte alınan kilonun yaklaşık 3.5 kilogramı bebeğe aittir ve 500 gram plasenta, 1 kilogram ağırlığında da amnion sıvısı mevcuttur. Her ne kadar doğum sonrası tüm kiloların gideceği düşünülse de birçok bayanda kiloların bir kısmı kalıcı hale gelir. Fakat hamilelik döneminden hemen sonra diyet yapmak oldukça yanlış bir davranıştır. Çünkü emzirme döneminde olan bayanlar diyet yapınca yeteri düzeyde beslenemedikleri için bebeklerini sağlıklı emziremezler. Bu nedenle emzirme dönemi bittikten sonra diyet yapmaya başlamanız hem bebek için hemde sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Cafeslim Nedir?

Set halinde olan cafeslim içerisinde; cafeslim gündüz çayı, cafeslim gece çayı ve cafeslim kahve bulunmaktadır. Çeşitli bitkilerden oluşan cafeslim gündüz çayı içerisinde; limon, oolong çayı, karahindiba çayı, gotu kola, zencefil, rezene, ısırgan otu, kafein ve mate çayı bulunurken gece çayı içerisinde ise; karnıyarık otu, çemen otu, nane yaprağı, sinameki çayı, alıç yaprağı, meyan kökü, kedi otu kökü, dulavrat otu bulunmaktadır. Ayrıca cafeslim setinin bir paketi 1 aylık kullanım için uygun görülmüştür.

Cafeslim Kullanımı

Belirli özelliklere sahip olan ve kolay kullanım özellikleri ile bilinen cafeslim çay ve kahve tüketimini belirtilen talimatlar doğrultusunda uygulamanız daha sağlıklı olacaktır.Cafeslim Gündüz Çayı: Günde 1 defa aç karnına içilmesi tavsiye edilmektedir.Cafeslim Gece Çayı: 2 günde 1 olmak üzere gece yatmadan önce içilirken, Cafeslim Kahve ise: Hem sabah hem akşam günde 2 defa olmak üzere içilmektedir.

Cafeslim Zararlı mı?

Son zamanlarda popüler olan, başta ünlüler olmak üzere birçok kişi tarafında kullanılan cafeslim şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bay ve bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği cafeslim, hamile bayanların ve emziren annelerin kullanımı için uygun değildir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında serin ortamda çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Cafeslim Nereden Bulabilirim?

Cafeslim setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Bilecik, Hatay, Kahramanmaraş, Ordu, Bursa, Kayseri, İstanbul ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Cafeslim için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Cafeslim setine sahip olabilirsiniz.

Cafeslim Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Cafeslim Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Ermenistan, Kırgızistan, Yemen, Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
cafeslim, cafe slim, cafeslim nedir, cafeslim sipariş, cafeslim içeriği, cafeslim kullanımı, cafeslim nereden bulurum, cafeslim kimler kullanabilir, cafeslim ne kadar, cafeslim siparişi, cafeslim kilo verdirir mi, cafeslim kullanıcı yorumları, cafeslim kullananlar, asya, cafeslim asya, cafeslim asya sipariş, cafeslim azerbaycan, cafeslim azerbaijan order, kilo kontrol, diyet, diyet yapmadan kilo vermenin yolları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.