CAFE SLİM KAHVE NEDİR?

CAFE SLİM NEDİR?

İşlenmemiş yeşil kahve çekirdeğinin mucizevi etkisi ile üretilen CafeSlim kahve içerek forma kavuşmanıza yardımcı oluyor. Metazolizması yavaş olan insanların kilo kontrolü oldukça zordur. Hele ki yoğun tempoda çalışan insanların kendine ayıracak zamanı olmaması ve bu sebeple spor yapamamaları hareketsiz bir yaşama neden olur. Hareketsiz kalan vücut kilo oluşumuna oldukça müsaittir.

CafeSlim yeşil kahve çekirdeğinden üretilen bir form içeceğidir. Kilo kontrolü sağlamanıza ve yağ yakımına yardımcı olur. CafeSlim içeriği doğal ve bitkiseldir. Kavrulmamış yeşil kahveden elde edilen CafreSlim içerisindeki yeşil kahve,siyah kahveye göre vitamin, mineral, antioksidan  ve amino asit bakımından oldukça zengindir. Kısa sürede etkisini gösterebilmeyi amaçlayarak üretilmiştir. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren etkisini göstermeye yardımcı olabilir. Metabolizmayı hızlandırmaya ve yağların yakımına yardımcı olabilir.


CAFE SLİM KAHVE NASIL TÜKETİLİR?

CafeSlim setin içinde yer alan ürünlerin kullanımı aydır ayrıdır. İçeriği tamamen natürel ve bitkiseldir.

Gündüz Detoks Çayı; Her sabah kahvaltı yapmadan önce içilmesi gerekiyor. Vücudun enerjik olmasını destekler. Gün içinde tok hissetmenize yardımcı olabilir. Süzen poşet şeklindedir.

Gece Detoks Çayı; Gece yatmadan önce tok karnınıza tüketmelisiniz. 1 gün ara ile içilmelidir. Vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur. Süzen poşet şeklindedir.

Yeşil Kahve; Her sabah aç karnına ve akşam yemeği yemeden 2 saat önce tüketilmesi gerekir. Vücuttaki yağ yakımını 5 kat hızlandırmayı amaçlar. İşlenmiş ve kavrulmuş olmadığı için güçlü bir antioksidan özelliğine sahiptir. İçerdiği kafein ve korejenik asit sayesinde fazla kilolarınıza veda etmenizi sağlayabilir. Yeşil kahveyi isterseniz Türk kahvesi şeklinde hazırlayarak isterseniz de yoğurda karıştırarak tüketebilirsiniz.

UYARI: CafeSlim form çay ve kahve bir ilaç değildir. Fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan bir besin takviyesidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

cafe, yeşil, yeşil çay, cafe slim, kahve, cafe slim nedir, cafe slim nasıl kullanılır, cafe slim siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.