Blueocean Pembe Maske Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Blueocean Pembe Maske Nedir?

Blueocean Pembe Maske, tamamen bitkisel bir üründür. İçerisinde ki tüm durumlar doğaldır ve bunun yanı sıra herhangi bir zararlı ürünler içerisinde bulunmamaktadır.Yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilir. Ciltte oluşan deformasyonu önlemek amacıyla tercih edilir.

Blueocean Pembe Maske nedir? Pembe maske cildinizi pürüzsüzleştirirken nemlendirerek canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Soyulabilir bir maskedir. Ayrıca bilinen herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi günlük kullanıma da uygundur.  Ayrıca Pembe Maske selülit içinde kullanabilirsiniz.

Sivilce, cilt deformasyonları ve kırışıklık sorunu yaşayan herkes Blueocean Pembe Maske‘yi tercih edebilir. Düzenli kullanımlar ile birçok kullanıcı muazzam sonuçlar almıştır. Birçok ünlü sanatçının da cilt sorunlarını tedavi etmek için kullandığı bilinmektedir. Ciltte oluşan pullanma, dökülme gibi durumlara karşı nemlendirme özelliği ile taze, bebeksi bir görüntüye ulaşmanızı sağlar.


Blueocean Pembe Maske İçinde Neler Bulunur?

İçinde Su, Ethil Alkol,Gliserin,Gül Yağı,Çay Ağacı Yağı,Kayısı Yağı,Kolajen gibi maddeler vardır. Bu maddeler sayesinde cildinizde kusursuz bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca aleo vera sayesinde ufak yaralarınız ve izleriniz de kaybolacaktır.

 

Blueocean Pembe Maske Nasıl Kullanılır?

Pembe maske’yi haftanın 5 günü, günde 1 defaya mahsus olmak üzere kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce cildinizi temizler ve kuru iken uygularsanız daha güzel sonuçlar elde edersiniz. Kullanımdan sonra en fazla 30 dakika cildinizde bekletiniz.

Pembe Maske İnceltici ve Anti Selülit Maskesi Kullanımı

Uygulamaya başlamadan önce duş almanız etkilerini arttırır. Maskenizi sorunlu bölgelerinize cildiniz gözükmeyecek kalınlıkta uygulayın, 30 dakikalık kuruma süresini tamamladıktan sonra çıkartın. Sonuçları tam olarak gözlemleyebilmek için maskeyi beş gün boyunca ara vermeden her gün uygulayınız. Selülit ve yağlanma oranlarına göre  kullanımı 30 güne kadar uzatabilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

pembe maske bakida, pembe maske eczanelerde bulunurmu, soyulabilir pembe maske mavi , kyanus, pembe maske hakkında bilgi, pembe maske enes bio estetik, pembe maske cildi beyazlatır mı, pembe maske cilt yenileyici, pembe maske cildi beyazlatır mı, pembe maske eczane fiyatı evde pembe maske yapımı, pembe maske evde nasıl yapılır, pembe maske eczane, pembe maske ingilizce anasayfa, pembe maske eczanelerde bulunurmu, pembe maske erkekler, pembe maske enes bio estetik, pembe maske ekşi, pembe maske faydaları, pembe maske fiyatı, pembe maske fiyat, sonsuza kadar pembe maske, pembe maske fiyatları, pembe maske eczane fiyatı, sonsuza kadar pembe maske kullananlar, sonsuza kadar pembe maske nasıl kullanılır, pembe maske nasıl sürülür, pembe maske nasıl çıkarılır, pembe maske ne kadar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.