Black Marble Kullananlar Ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir ?

Sakal ve bıyığınızın çıkmaması veya biçimsiz bir şekilde çıkması sizi üzmesin sizlere tanıtacağımız ürünümüz black marble bitkisel özlerden oluşan sakal bıyık çıkmasına yardım etmek amaçlı üretilmiş bitkisel bir üründür.

7

Sizde black marble’ı duymuş olabilirsiniz kolay kullanımı üstün hizmeti ve güvenilirliği ile dikkatleri üzerine çeken black marble son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Ve çoğu erkeğin derdi olan sakal bıyık çıkmaması ve ya biçimsiz bir şekilde çıkmasından şikayetçi iseniz black marble adlı ürünümüzü deneyebilirsiniz. Sizde black marble deneyip sonucu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Sizde sakal ve bıyığın erkeğin makyajı olarak bilindiğini ve bir çok bayanın hoşuna gittiğini biliyorsunuzdur sizde bu konuda yardım alın black marble bu konuda son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

İçinde Nerler var? Nasıl Kullanılır?

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

İçeriğinde ki yoğunluk nedeni ile deri ve kıl hücreleri şoka girer ve profesyonel bir vücut geliştiricinin spor ve sonrası aldığı protein gibi sıkı bir değişime girer. Bu sayede kış hücreleri bu beslenmeye karşılık vererek hızlı bir şekilde ve inanılmaz boyutlarda büyüme sağlayabilir.

86eabd25fc02539eaa39c9f86c39ac33

Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağlar.

Avrupa Sipariş ; Sırbistan , Hırvatistan , Çek Cumhuriyeti vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine Ürünümüzün gönderimi hızlı ve Güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve Faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile Ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Düzce , Kırıkkale , Eskişehir gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde Gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız 

black marble türkiye sipariş, black marble türkiye kampanyası, kampanya, black marble bıyık sakal serumu, black marble, sakal, bıyık, black marble bıyık sakal serumu nedir,  black marble bıyık sakal serumu nasıl sipariş verebilirim, black marble bıyık sakal serumu kullanımı, black marble bıyık sakal serumu içeriği, black marble bıyık sakal serumu sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.