BİBERİYELİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Çam kokusuna sahip olan biberiye bitkisi balık ve et yemeklerinde sıklıkla kullanılan ve birçok yemeğe lezzet katan bir bitkidir. Yaprak dökmeyen çalı şeklindedir. Biberiye bitkisi şifalı bitkiler arasındadır. Kokusu oldukça güzeldir. Birçok rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olması amacı ile kullanılmaktadır.

Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) hazımsızlığın giderilmesine yardım eder. Kabızlık probleminin iyileşmesinde yardımcıdır. Toksinlerin vücuttan atılmasına destek verir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eder. Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) baş ağrısı ve migren rahatsızlığının iyileşmesine destek olur. Hafızanın güçlenmesine yardım eder. Kan dolaşımının artmasına destek verir. Sinir, stres gibi psikolojik duyguların azalmasına yardımcı olur.

Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?


Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) içeriğinde vitami, mineral ve antioksidanlar bulunmaktadır. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinde 42 adet biberiyeli çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve birkaç dakika boyunca  demlenmesi beklenir ve daha sonra tüketilir. Günde 1  ya da 2 defa içilmesi önerilir.

UYARI: Biberiyeli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.