Beats By Dr. Dre Kulaklık 39TL

Dünya’nın en iyi ses kalitesine sahip, mükemmel ses kalitesi ve performansıyla Dr. Dre’den Will.i.am’e, Justin Bieber’dan Lady Gaga’ya pek çok ünlünün vazgeçilmezi olan Beats By Dr. Dre kulaklıklar sizi bekliyor. Şu an indirimde olan Beats By Dr. Dre kullaklarını kullanarak ayrıcalığın tadını çıkarabilirsiniz. Bir çoğumuz gibi sizin için de müzik vazgeçilmezse bu ürün tam size göre.Monster-Beats-By-Dr

Sanatçıların ve prodüktörlerin mükemmel hale getirmek için uzun uğraşlar verdikleri müzikleri onların duydukları gibi duyabilmek, tüm o notaları, basları ve tizleri sanki stüdyodaymış gibi dinleyebilmek için üstün ses kalitesi ile Beats By Dr. Dre kulaklıklar 6 farklı rengiyle karşınızda. Hip hop, rock, metal, R+B ve daha yüksek sesli müzikleri artık daha yüksek ve daha net bir ses kalitesi ile bütün ayrıntıları ile hissedebileceksiniz.

Geniş hoparlör yuvaları ve bunu saran koruyucu sünger tabaka ile daha rahat bir kullanım sağlayacaksınız. Yüksek izolasyon teknolojileri ile dışarıdan gelen gürültüler kesilecek. Müziğin ahenkini bozacak dış seslerden kurtulacaksınız.Yüksek sesli müzikler kulağınızda artık bozulmaya uğramayacak. Müzik artık Beats By Dr. Dre kulaklıklarıyla kusursuz bir tat bırakacak.

Pratik katlanabilir Beats By Dr. Dre kulaklıkların taşınımı da bir o kadar kolay. Kendi içine kapanan yapısı ile kulaklığın sünger yapısı ve hoparlörleri dışarıdan gelebilecek etkilere karşı maksimum korumada.Dolaşmaya ve kırılmaya karşı özellikli kablosu yüksek fiziksel dayanıklılık için karşınızda.Koşarken, bisiklet sürerken, ders çalışırken, iş yaparken her daim yanınızda olacak yüksek ve kaliteli ses performansı ile Beats By Dr. Dre kulaklıkları telefonunuzun ucunda sizleri bekliyor.

canli

Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız 7/24 canlı destek hattına yazabilirsiniz ve Beats By Dr. Dre kulaklığa indirimli fiyattan sahip olabilirsiniz!