Aztec Secret Kleopatra Maske Kullanıcı Yorumları

Aztec Secret Kleopatra Maske Kullanıcı Yorumları

Aztec Secret Kleopatra Maske, içeriğinde bulunan volkanik özellikli killi yapı cilt bakımı için üretilmiştir. Cildinizde oluşan sivilce , leke ve minik kırışıklıklara karşı etkilidir. Minerallerle desteklenmiş yapısı ile cildinizin iyon dengesini sağlar. Böylece hücrelerinizin dengelenen iyonu ile daha canlı, daha taze  görünümü olacaktır. Kleopatra maskenin diğer bir özelliği ise cildinizi derinlemesine temizlemesidir. Açık gözenekler içerisine biriken kir ve kalıntılar cildinizde siyah nokta ve sivilce olarak kendini gösterir. Siyah noktalar temizlenmediğinde ise gözeneklerinizde kaldığı sürece genişlemeye neden olur. Geniş gözenekler ise istenilmeyen bir durumdur. Daha yaşlı ve yorgun görünüme neden olur.

Aztec Secret Kleopatra Maske

Aztec Secret Kleopatra Maske ile gözenekleriniz kirlerden arınarak temizlenir ve içleri boşalır. Temizlenen gözenekler düzenli kullanımlar ile temiz kaldıkça sıkılaşmaya başlar. İri, geniş ve çukurlaşmış gözenekleriniz onarılarak sıkı bir cilt elde etmiş olursunuz. Aztec Secret Kleopatra Maske’nin kullanımı diğer maskelerde olduğu gibi bekletilerek olacaktır. Maske içeriğini güçlendirmek ve gözeneklerinizi temizlerken sıkılaştırmaya aynı zamanda cilt yağ dengenizi sağlama etkisini arttırmak için elma sirkesi ya da elma sirkesi bal karışımı eklenebilir.Böylece sivilce üzerindeki etkisi daha da arttırılmış olacaktır.

Aztec Secret Kleopatra Maske Nasıl Hazırlanır?

Aztec Secret Kleopatra Maske

Elma Sirkesi ile Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar elma sirkesi ekleyerek karıştırın. Sadece plastik, cam veya tahta malzemeler kullanın. Metal malzeme kullanımından kaçının. Karışımı yüzünüze veya arındırmak istediğiniz bölgeye sürüp 25 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Su ile  Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar su ekleyerek karıştırın. Sadece plastik, cam veya tahta malzemeler kullanın. Karışımı cildinizde  arındırmak istediğiniz bölgeye sürüp 25 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Ballı-Elma Sirkeli Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar elma sirkesi ekleyerek karıştırın. İçine bir yemek kaşığı bal ekleyin. Cildinizde uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın. 10 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Aztec Secret Kleopatra Maske Kullanıcı Yorumları

Özellikle Amerika’da kullanımı çok yaygın olan bu ürün ülkemizde yeni yeni kendini göstermektedir. Amerikalı kullanıcılardan birçoğu video ile görsel anlamca paylaşımlarda bulunarak ürün hakkındaki yorumlarını hem görsel hemde canlı olarak ifade ediyorlar. Türkiye üzerinde bu ürüne ulaşanların yaptıkları yorumlar ise olumlu devam ediyor. Bir çok kişi ürüne ulaşamamaktan şikayetçi olsa da ulaşan herkes memnun kalıyor.

Aztec Secret kullanıcı yorumları

Aztec Secret Kleopatra Maske hakkındaki görüşlerinizi netleştirmek ve görsel anlamda etkilerini görmeniz adına sizinle bir video paylaşmak istiyorum. Bu videoda Aztec Secret Kleopatra Maske kullanan kullanıcının cildindeki değişimi ve hazırlama sürecini canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Aztec Secret Kleopatra Maske Nerede Satılır?

Aztec Secret Kleopatra Maske’ye sipariş formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla ürüne ulaşabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: aztec secret, aztec secret kil maskesi , aztec secret kleopatra kil maskesi , aztec kil maskesi , aztec güzellik maskesi , Aztec Secret Indian Healing Clay , Aztec Secret Kleopatra Maske , Aztec Secret Kleopatra Maske volaknik kil , Aztec Secret Kleopatra Maske  sivilce

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir