Ayak Kokusu Doğal Yollarla Nasıl Giderilir ?

Hepmizin ayağı az çok kokar bu kesinlikle normal bir durumdur. Ancak şöyle bir durum var ki ayak kokusu bazen çekilmez durumlara geliyor kendi ayağınızın kokusundan eve giresiniz gelmiyor ancak ayak kokusuda nasıl geçer ki ?

563326e386857611d04f0b50

İşte bizde bu konuyu inceledik ve birkaç şeye ulaştık ama bundan bahsetmeden önce ayak kokusunun sizi başka birinin evine girerken iki kere üç kere düşündürdüğünü biliyorum ama bundan kurtulun çünkü ayak kokusu geçebilir arkadaşlar ayak kokusu ayağın aynı bütün derimiz gibi ter atmasıyla oluşur ve bu ayakkabınıza siner ve bir sonraki giymede ayaklarınız daha çok kokar ve sizi daha rahatsız eder. Bizde sizin bu acı durumdan kurtulmanız açıklamalı bir şekilde yazdık.

ayak-kokusu-neden-olur_646x340

  • 3 tane ayakkabı alın ve değiştirerek giyin ; arkadaşlar ayakkabı değiştirmek sizin için her zaman çok yararlı olucaktır çünkü temiz bir ayakkabı temiz bir koku demek ve sizin ayağınızın kokusunu azaltmamız demektir.

ana-ayak

  • Ayağınızı her gün yıkayın ; ayağınızı her gün yıkayarak onun hava almasına yardım etmiş olursunuz ve hava aldıkça ayak kokması daha az olucaktır
  • Herkes bilmez ancak ayak kokuları geçicidir bazen gençlikte bazen ise yaşlılıkta daha çok görülür bu yüzden yukarıda yazan ikisini yaparak herşeyin ilacı olan zamanada bırakabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; ayak kokusuna bitkisel çözüm , ayak kokusu nasıl giderilir bitkisel çözüm , ayak kokusuna kesin çözüm , ayak kokusu neden olur , ayak kokusu nasıl giderilir , ayak kokusu için ilaç , ayak kokusu karbonat , ayak kokusu nasıl geçer kesin çözüm , ayak kokusu  , ayak neden kokar