AŞK PARFÜMÜ NEDİR? 50 ML

FEROLLE AŞK PARFÜMÜ NEDİR?

Ferolle aşk parfümü nedir? Koku aslında kişisinin karakterinin bir sembolüdür.Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku. Erkeğin kokusu; erkeğin özgüvenini yükseltirken, kadınlarında dikkatini çekerek o erkeği, kadına karşı cazip kılan faktörlerden en önemlisidir. Kadınlar, erkeklerin kokularına aşırı derecede önem verir hatta kokularına alışır ve vazgeçemezler. Sizi özlerken aslında sizden çok, teninizi ve kokunuzu özlerler. Uzmanlar tarafından bu mantıkla açıklanan duruma, kokunun çekim gücü veya feromon etkisi denmektedir. Ferolle aşk parfümü de bu çekim gücüne sahip yardımcı bir üründür. Ferolle aşk parfümü etkileri nelerdir?


 

FEROLLE AŞK PARFÜMÜ ETKİLERİ NELERDİR?

Bilindiği üzere erkeğin kokusu kendi başına bir özgüven kaynağıdır. Ferolle Parfüm, doğru ve etkili bir iletişimin anahtarı olan kokusu ile sizi en iyi şekilde temsil eder. Teninize uyum sağlayarak, kadınların size olan ilgisinin artmasına yardımcı olmayı amaçlar. Çevrenizdeki bayanlara karşı sizin özgüveninizi tetikleyerek, çekingenlik ve utangaçlık gibi sorunlarınızın aşılmasına ve asosyellikten sıyrılıp sosyal bir yaşama merhaba demenize yardımcı olmayı amaçlar.

  • Özgüveninizin artması sonucu güçlenen iletişim beceriniz ile çevrenizdeki bayanların size karşı ilgi ve alaka duymasına yardımcı olmayı amaçlar.
  • Etrafınızdaki bayanların sizinle iletişimini ( kesin bakışlar, gülümseme ve saçları ile oynama ) hızlandırmaya yardımcı olmayı amaçlar.
  • Girdiğiniz ortamda size karşı daha ilgili bakışlar ve daha yoğun göz teması oluşmasına yardımcı olmayı amaçlar.
  • Daha profesyonel ve mutlu sonuç odaklı ilişkiler kurabilmenize ve aklınızdaki sonuca hızlıca ulaşabilmenize yardımcı olmayı amaçlar.
  • Mevcut eşiniz veya sevgiliniz ile aranızdaki aşkı tekrar alevlendirmeye, tazelemeye yardımcı olmayı amaçlar.
  • Üstün nitelikli etkileyici kokusu ile yeni bayanlar ile tanışabilmenize ve onları hayran bırakarak etkileyebilmenize yardımcı olmayı amaçlar.
  • Karşı cinsten negatif ve olumsuz cevaplar almanızı engelleyemeye ve pozitif cevaplar alarak sonuca ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlar.
  • Sosyalleştiğiniz ortamda çekingenliğinizi yenmenize ve kadınların ilgi odağı olmanıza yardımcı olmayı amaçlar.
  • Hoşlandığınız bayanın yanına yaklaşmanız sonucu, bayanın sizinle tanışma isteğinin oluşmasına ve ilk hamlenin bayandan gelmesine yardımcı olmayı amaçlar.

UYARI: Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Alerjik bir durum olduğunda en yakın doktorunuza başvurunuz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

aşk, aşk parfümü, ferolle aşk parfümü, ferolle aşk, parfüm, ferolle aşk parfümü nedir, ferolle aşk parfümü etkileri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.