Akne Sorununa Alternatif Çözüm

Akne oluşumunun nedenleri kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bir kişide bulunan akne sayısı ve özellikleri, diğer kişilere göre farklıdır. Bu nedenle akne problemi yaşayan kişiler kendi cilt yapılarına ve aknelerinin özelliklerine göre bir ürün seçmeli ve bu özelliklere göre problemlerine çözüm aramalıdırlar. Bu yazımızda size akne sorunuzu çözebilecek bir önerimiz olacak.Akne Sorununa Alternatif Çözüm

Akne ile baş etmek  ve akne oluşumlarını önlemek için sürekli bir savaş içinde bulunup birkaç farklı sivilce ilaçları denemişsinizdir. Çoğumuz aşina daha yaygın akne tedavisi yanı sıra, pek çok sivilce olanlar da bu ortak cilt sorunu için olası bir cevap olarak alternatif sivilce ilaçları ararlar. Bazı alternatif ilaçlar akne kadar takas oldukça iyi ve bir kenara cilt temizlemek için gösterilmiştir, aynı zamanda genel olarak cildinizin genel sağlık artırabilir. Burada alternatif akne tedavisi türleri birkaçıdır.

Akne Ana Telafiler

Bunun yerine pahalı reçeteli ilaçlar ya da reçetesiz ilaçlar kullanarak çözüm aramış olabilirsiniz. Ancak çoğu kişi daha uygun maliyetli bir çözüm ararlar. İyi haber bu ilaçları bazı tıbbi meslektaşları gibi akne karşı etkili olabilir olmasıdır. Ama orada derinlemesine bir çalışma bir çok olmuştur ve bilimsel kanıt bu ilaçları bazı iddiaları doğrulamak için, ya da herhangi bir olası yan etkileri belirlemek için ortaya koydu olmadığını akılda tutmak önemlidir. Bu alternatif tedavilerin tüm göreceğiniz gibi herhangi bir fark efektleri şiddetli akne sorunum konum, özellikle, sizin için mantıksız olabilir görmeden Ve, zaman alır. Tedavi Bu tür çalışma, ancak genellikle sadece tıbbi çözümler kullanarak daha uzun sürebilir.

Doğal Akne Tedavileri

Akne mücadele zaman maliyetlerini düşürmek için başka bir yolu doğal tedaviler için bakmaktır. Hepsi doğal konum bu yana, aynı zamanda ilaç kullanırken neden zararlı yan etkileri çok önleyebilirsiniz. Birçok kişi mükemmel sonuçlar görmek olsa da konular, daha önce burada da geçerlidir da şeyleri yedeklemek için bilimsel kanıt eksikliği hakkında kaldırdı. Ancak doğal tedavileri de, uzun ilaçlar daha almak böylece sizi düşünerek bir doğal tedavi sivilce mücadele cephanelik bir parçası olmalıdır olup olmadığına karar olarak bu tutmalı.Akne Sorununa Alternatif Çözüm

Bitkisel Sivilce Kremleri

Bitkisel sivilce kremleri ile hem doğanın size sunduğu nimetlerden yararlanabilir hem de sorunlarınızı çözerken daha sağlıklı bir cilte kavuşabilirsiniz.  Bu da ilaçların bu tür zararlı yan etkileri önlemek ama daha önce bahsedilen diğer iki kategori gibi yardımcı olmak için kullanılabilir, işe daha uzun sürer. Bir bitkisel sivilce çözüm sabırsız için doğru olmayabilir da birçok kişi de bitkisel sivilce ilaçları ile iyi sonuçlar rapor bu yana, sonuçta uzun beklemeye değer olabilir.

Alternatif akne tedavisi muhtemelen her akne dertli en az denemek gereken bir şey vardır. Yan etkileri olmadan ilaç tüm avantajlarını almak ve bunları bir deneyin kadar bu ilaçları sizin için çalışacak kadar iyi bilemezsiniz için söylenecek bir şey kesinlikle var. Umarım mevcut cilt bakım rejimi bir parçası olarak ya da güçlü ilaçlar için bir yedek olarak ya, sizin için çalışan bir alternatif sivilce çare bulmak mümkün olacak.

Salve Anti Akne Kremi Pro Vitamin B5 Bitki Özlü Krem 50mL

Anti Akne Kremi Kampanyası

1 Adet Anti Akne Kremi 19TL

2 Adet Anti Akne Kremi 38TL

3 Adet Anti Akne Kremi 57TL

4 Adet Anti Akne Kremi 76TL

5 Adet Anti Akne Kremi 95TL

10 Adet Anti Akne Kremi 190TL + Kargo Ücretsiz

20 Adet Anti Akne Kremi 380TL + 1 Kutu Hediye + Kargo Ücretsiz

Akne (sivilce), cildimizde bulunan yağ bezlerinin salgıladığı yağın, cilt yüzeyine çıkarak atılamamasıyla meydana gelir. Ergenlik döneminde yağ bezi daha fazla yağ salgılar, bu yağın cilt yüzeyine geçişini sağlayan kanal, yoğunlaşmış bir yağ kütlesi nedeniyle tıkanır. Aknenin (sivilce) temel nedeni bu tıkanmadır.

Salve Anti-Akne (Sivilce) Krem, içerdiği Ardıç, Kekik, Aynısefa, Lavanta, Sarı Kantaron bitki özleri ve Vitaminler ile akneye karşı bakım ve koruma sağlar. Cildinizi güçlendirerek canlılık kazandırır.

Cildi ölü hücrelerden temizler ve antiseptik özelliği sayesinde mikroplardan arındırır.Ciltteki aşırı yağlanmanın dengelenmesine yardımcı olur.

     siparis

Akne Sivilce Kremi

Kullanımı :

Cilt ılık su ve tercihen kükürtlü sabunla yıkanıp kurulandıktan sonra az miktarda krem hafif masaj şeklinde sabah akşam uygulanır. Etkili bir sonuç için 4-6 hafta kullanımı önerilir.

Uyarılar ve Önlemler :

Göz ile temas ettirmeyiniz.Temas halinde bol su ile yıkayınız. Haricen kullanınız.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

Ürünün herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz.

İçindekiler :

(Ardıç , Kekik , Aynısefa , Lavanta , Sarı Kantaron Bitki Özleri ve Pro Vitamin B5)

Aqua , Octyldodecanol , Glyceryl  Stearete , Ceteareth 20 , Ceteareth 12 , Cetyl Palmitate, Cetearly Alcohol  , Cetyl Palmiate , Ethylhexyl Stearate , Cetearly Alcohol , Paraffinium Liquid , Calendula
Officinalis Oil , Glycerin , Hypericum Perforatum Oil , Mono Prophylen Glycol , Dimethicone , d-Panthenol (Pro-Vitamin B5) , Fragrance , Phenoxiethanol , 1.2-dibromo-2 , 4-dicyanobutane and CIT/MIT , Lavandula Angustifolia Oil , Thymus sp. Oil , Juniperus Communis Oil , CitricAcid