Yumurtalık kisti bitkisel tedavisi

Tıbbi ismi polikistik over olan yumurtalık kistinin, kadın sağlığını ciddi manada bozduğu ve kistin varlığı ile de kadınların doğurganlık özelliğinin yok olduğu uzun bir süredir bilinmektedir. Bu kistten kurtulmak isteyen kadınlar, envai çeşit tedavi görmekte lakin çoğu da kistin pençesinden kendisini kurtaramamaktadır. Bu soruna bitkilerle tedavi arayanlar açısından, yumurtalık kisti bitkisel çözüm yöntemlerine yer verdik.

 

Adet görmede düzensizlik yaşama, vajinal akıntı, kasık bölgesinde ağrılar ve kramplar yumurtalık kistinin en bilinen belirtileridir. Bebebk sahibi olamayan kadınların birçoğunda yumurtalık kistine ratlanmıştır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yumurtalık kistine bitkisel çözüm yöntemi ile bu sorunu ortadan kaldırarak hem sağlığınızı hemde doğurganlığınızı geri kazanabilirsiniz.

 

Yumurtalık kisti bitkisel çözüm

 

İbrahim Saraçoğlu kadınların sürekli rastladığı sorunlardan biri olan yumurtalık kisti açısından soğan kürünü önermektedir. Ayrıca soğan kürü sayı düzensizliği ve akıntı sorununuza ortadan kaldırmakta çok etkili bir kürdür. İşte soğan kürünün tarifi:

Klorsuz olmak şartı ile 2 bardak kaynatılmış suya, orta boy soğan dörde bölünerek kaynatılan suyun içine atılmalıdır. (Soğanın dış kahverengi kabuğu soyulmalıdır.) Suyun içine soğanı ekledikten sonra 5 dakika daha ağzı kapalı olarak kaynatılmaya devam edilmelidir. Ardından ateşten indirmeli ve ılıyınca süzülerek içilmelidir. Soğan kürü öğlen ve gece yemeklerinden önce her seferinde taze olarak hazırlanıp içilmelidir. Geçmiş olsun…

]]>