Yağ bezelerine bitkisel çözüm

Genellikle vücut derisinin deri altı kas dokusunda husule gelen yağ bezeleri, zaman içerisinde hızlı bir biçimde büyüyerek çoğalmakta ve kişiye mütenevvi şikayetler yaşatmaktadır. İnsan bedeninde husule gelen, hem büyüyüp hem de çoğalma gösteren yağ bezleri doğanın eczanesinde olan bitkisel kürler ile tedavi edilebilmektedir. Vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan ve anormal bir büyüklük gösteren yağ bezelerinin bitkisel tedavisi açısından uzman kişiler aşağıdaki kürün kullanımı önermekteler.

Yağ bezelerine doğkırmızı çözüm

20’li yaşlarda başlayan ve 50’li yaşlara kadar büyüme gösteren yağ bezelerini doğkırmızı yöntemler ortadan kaldırmak istiyorsanız öncelikle bir hekime başvurmanızı, kolesterol tahlili yaptırmanızı ve cildinizi mümkün mertebe temizletmelisiniz. Ardından tıbbi tedaviye ek olarak şu kürü denemeye başlayabilirsiniz. Yağ bezelerinin bitkisel tedavisi açısından önerilen aşağıda ki kür, aynı zamanda yağ bezelerinin yeniden nüksetme ihtimalini de ortadan kaldıracaktır.

Bitkisel yöntemlerle yağ bezelerinin tedavisi

 

Malzemeler

Bir sayı salatalık suyu
Bir sayı yumurta akı
Bir tatlı kaşığı krema

 

Hazırlanışı: Ayırdığınız yumurtanın akını köpürene kadar çırpın. Ardından yumurta akının içine salata suyunu ve kremayı ekleyip çırpmaya devam edin. Cildinizi temizledikten sonra bu kürü yağ bezelerinin olduğu bölgeye sürün ve 20 dakika bekletin. Süre sonucunda cildinizi yıkayın. Bu kür haftada bir kez uygulanmalıdır. Sağlıklı günler.

]]>