Vitisun Vitiligo Krem ve Yağı

Vitiligo Hastalığı Nedir?Vitisun Vitiligo Krem ve Yagi

Vitiligo dış derinin rengini kaybetmesi sonucu oluşan beyaz plaklarla görülmekte olan bir deri hastalığıdır. Bu hastalığı modern tıp gereken tedavi uygulandığında iyileşebilecek bir hastalık olarak görmektedir. Bu hastalığın tedavisi mümkündür! Sıkıntılı dönemler geçirmek, vitaminsizlik, psikolojik bunalımlar gibi etkenler bu hastalığı tetikleyici unsurlar olarak sayılabilir. Bu hastalık, bağışıklık sisteminin yanlış programlanması ilegörülür ve ciltte bulunan melanositleri yani deriye rengini veren pigme hücrelerin kısıtlanması ile başlar. Problemli olan bölgelerde kendilerine has bir albinoluk söz konusudur, kıllar ve deri beyazlaşır. Bu bazen görülemeyecek kadar küçük bazen çok büyük boyutlarda görülebilir. En sık görüldüğü bölgeler, yüz, boyun, el ve kol bölgeleri olarak nitelendirilebilir.  Hastalıktan etkilenen bölgeler güneşe karşı daha hassastır ve güneşin etkisiyle bu bölgelerde genişleme görülebilmektedir.  Vitiligo hastalığında kişiler güneşe çıkmak istemezler ve güneşin vitiligoya neden olduğu düşüncesine inanabilirler. Bu doğru bir düşünce değildir, hastalıktan etkilenmeyen bölge bronzlaşırken, hasta bölge bronzlaşamadığı için güneş nedeniyle lekeler daha da belirgin hale geldiği için böyle bir yanılgıya düşülebilmektedir.

Vitiligo KremiVitisun Vitiligo Krem ve Yağı

Bu hastalığın tedavisinde oldukça iyi sonuçlar veren vitisun krem ve yağ ile bu hastalıkla daha rahat mücadele edebilirsiniz. Bu kremi kullananlardan ve uzmanların yaptığı yorumlardan yola çıkarak vitiligo hastalığında oldukça etkili olan bu kremi gönül rahatlığıyla kullanabilir ve güneşe rahatlıkla çıkabilirsiniz.

İçeriği

Yağ içeriği; Vitisun vitiligo yağının içeriğinde narçekirdeği yağı, fındık yağı, ceviz yağı,çörek otu yağı, buğday yağı,  acı badem yağı, susam yağı,portakal yağı, keten tohumu yağı,  üzüm çekirdeği yağı ve C vitamini bulunmaktadır.
Krem içeriği: Vitisun kreminin içeriğinde karabiber, yulaf, bergamot, carbopol,  E vitamini, C vitamini, çinko,yeni bahar,setilstearilakol, bakır, PEG, su, trietilenamin,  koruyucu bulunmaktadır.

Kullanımı

Vitisun yağı gün içerisinde güneşli bir yere gideceğiniz zaman sürebilir, güneşin yararlı etkisiyle birlikte vitiligo hastalığında olumlu ilerleme kaydebilirsiniz.  Bu yağ sayesinde güneşten korkmanıza gerek kalmayacak, bu yağ sayesinde korkmadan güneşe çıkabilirsiniz. Vitisun yağı sürdükten sonra güneşte en az 30 dk kalmalı ve güneşlenmelisiniz. Yağ bitkisel olduğu için tortu olabilir, bu nedenle kullanmadan önce iyice çalkalamalısınız. Vitisun kremi ise gece yatmadan önce iyice  temizlenmiş cildinize uygulayabilirsiniz. Bu krem ve yağ ile birlikte bilinen tüm tedavilerden daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Trioid hastalığı bulunanlar ile  vitiligo dışında bir deri hastalığı bulunan kişilerin bu krem ve yağı doktor tavsiyesi olmadan kullanması önerilmemektedir.
Siparis Ver
Vitiligo hastalığından kurtulmak için, bu iki ürünü kullanmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Üstelik krem ve yağ birlikte sadece 289 tl.  7/24 Sipariş hattından hemen şu an sipariş verebilirsiniz.