Sigarayı bırakmak açısından bitkisel çözüm

Sigaranın zararlarını sorduğumuzda herkes en az on sebep sayabilir lakin sigara tüketimi ülkemizde halen hat safhadadır. İnsanların bilerek kendilerini zehirlemenin adı olan sigara bizler açısından ne derece zararlıysa etrafımızdakiler açısından de bir o kadar zararlıdır. Bunun bilincine varılmasını dileyerek sigarayı bırakmak isteyenler açısından doğkırmızı bir yöntem sunacağız. Eğer kararınızı verdiyseniz ve artık hayatımda sigaraya yok diyorsanız etkili bir yöntem olan bu kürü denemenizi öneririz.

 

Sigarayı bırakmak açısından

Sigarayı bitkisel yöntemlerle bırakmanız açısından yapmanız gereken tek şey, ayda 5 gün arka arkaya tere otu tüketmek. 5 gün üst üste tere otu yiyecekseniz ve bir sonraki aylarda kesinlikle yemeyeceksiniz. Sadece 1 aylık bir uygulama olacak.
Tere otu hiçbir şey ile karıştırılmadan saf ve taze olarak tüketilmelidir. Öğlene kadar yarısını, öğlende sonrada diğer yarısını olmak üzere 5 gün boyunca bir bağ tere otu tüketmeye özen gösterin.

Tere otu idrar yollarını da temizlediği açısından, idrar esnasında yanma hissedebilirsiniz. Ayrıca balgamda çıkartmanızı sağlar. Korkulacak bir şey yok.

]]>