Sağlıklı Uzman Diyetiyle Zayıflayın

3Hepimizin kilo ile problemleri olmuştur. Kimi zaman bu durum içinden çıkılmaz bir hal aldığı zamanlar olup kendinize küstüğünüz veya bu durumdan bıktığınız da olmuş olabilir her ne durumda olursa olsun sağlığın gerçek bir anahtar olduğunun bilincinde başlayalım hayata, çünkü o zaman her şeyin nasıl bilincinde olduğunuzu fark edecek ve hayatınız da sağlıkla ilerleme yoluna gideceksiniz.

Durum böyle olunca sağlık konusunda ne yapmamız gerektiğini ve sağlıkla ilerleyerek nasıl zayıflayacağımızı bir düşünelim. Herkesin bildiği üzere sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsak spor programlarımızı en başa almalıyız ve düzenli bir şekilde spor yapmalıyız bunu hafta da 2 kere de yapsan,3 kere de yapsan önemli olan o sporun düzenli hale getirilmesi.

Bunun yanında bir uzmandan yardım alarak zayıflamak en iyi öneri ama gidecek durumum yok ne yapmalıyım diyorsanız da işte sağlıkla ve gönül rahatlığıyla yapabileceğiniz uzmanlardan kilo vermeye yardımcı olacak bir diyet olan sağlık diyeti:

1.Gün:

Sabah:2 ince dilim salam,1adet elma,1adet portakal,,1adet soyulmuş salatalık,1kibrit kutusu beyaz peynir(yağsız),1ince dilim ekmek,6adet yeşil zeytin.

Öğle:1adet tavuk baget(derisiz),1adet domates,1adet soyulmuş salatalık ve 1 ince dilim ekmek

İkindi:1adet mandalina ve 1 adet peynirli sandviç

Akşam:1 adet mandalina,1 adet portakal,1 adet domates,1 adet soyulmuş salatalık,1ince dilim ekmek,2 yemek kaşığı makarna(sade) ve5 yemek kaşığı kabak(kıymalı)

2.Gün:

Sabah:1 adet yumurta,1 adet elma,1 adet portakal,1 adet soyulmuş salatalık ve 1 ince dilim ekmek,6 adet yeşil zeytin,1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir(yağsız)

Öğle:4 adet köfte,1 adet domates,1 adet soyulmuş salatalık ve 1 ince dilim ekmek

İkindi: 1 adet mandalina,1 adet peynirli sandviç

Akşam: 1 adet portakal,1 adet soyulmuş salatalık,1 ince dilim ekmek,2 yemek kaşığı pirinç pilavı ve 5 yemek kaşığı lahana (kıymalı)

Yatmadan önce 1 su bardağı süt(1/2 yağlı