Reishi mantarı nasıl kullanılır?

Tablet olarak piyasada olan ve şifa dağıtan Reishi mantarı, insanoğluna sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli yaşamın kapılarını açıyor. Çin İmparatorluğunun en değer verdiği bitki olan Reishi mantarı, ülkemizde dahil olmak üzere daha birçok ülkede kapsül halinde satılmaktadır. Reishi mantarının faydalarından yararlanmak ve hastalıklarnızın üstesinden gelmek açısından sizde kullanmak istiyorsanız, Reishi mantarı nasıl kullanılmalı, birlikte öğrenelim.

 

Reishi mantarının faydalarından daha önce sizlere bahsetmiştik. Reishi mantarı hangi hastalıklara iyi gelir diye merak edenler, o konumuza göz atabilirler. Bunun açısından Tıklayın! Şimdi gelelim Reishi mantarı hapı nasıl kullanılır bunu öğrenmeye.

 

Reishi mantarı kullanımı

Reishi mantarı 60 sayı tabletler halinde kutularda olur. Her gün 3 tanesi kullanılacaktır ve 20 gün içerisinde bir sayı kutu bitirilecektir. Sabah, öğlen ve gece olmak üzere aralarında sekiz saat bulunacak biçimde bir sayı tablet su ile birlikte içilecektir. Unutmayın, sekiz saatte bir günde 3 öğün alınacaktır. Düzenli kullandığınız zaman etkisini göreceksiniz.

Emziren, hamile ve 12 yaş altı kişilerin kullanması sakıncalıdır. 60 yaş üstü kişiler ise günde 2 sayı 12 saat arayla kullanmalıdır.

]]>