Prostata karşı bitkisel önlem

Dr. Feridun Kunak, kanal 7 ekranlarında yapmış olduğu televizyon programı ile her gün adetsız hastalıklara karşı nasıl önlem almamızı ve hastalıkları bitkisel yöntemlerle nasıl önleyeceğimizi öğrenmemize olanak sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde de erkeklerin muzdarip olduğu prostat hastalığına karşı alınması gereken önlemlerden bahsederken, aynı zamanda prostatı önleyen bitkisel bir çay tarifi de verdi.

Feridun Kunak erkeklerin yaşam kalitesini düşüren prostat açısından önermiş olduğu bitkisel karışımlı çayın tarifini bizde sizlerle paylaşıyoruz. Prostatı önlemek açısından düzenli olarak tüketeceğiniz at kestanesi çayının tarifi sizlerle.

Prostatı önleyen çay

Malzemeler

1 bardak su
Üç sayı at kestanesi

 

Prostatı önleyen bitkisel çayın hazırlanışı

Prostatı bitkisel çare olacak olan at kestanesi çayının hazırlanması oldukça kolay. Üstelik bu çayı hazırlamak fazla zamanınızı da almayacaktır. Bir bardak suyun içine atacağınız üç sayı at kestanesi ile çayınız hazır olacak beyler.

Bir bardak suya üç sayı at kestanesi koyun ve kaynatın. Kaynama süresi 10 dakika olmalıdır. Ardından da 10 dakika demlemeye bırakılmalı ve içilmelidir.

]]>