Orjin Krem ile Kaslarınızı Rahatlatın

Bölgesel kas ağrıları, tutulmalar, eklem ağrıları ile ilgili sıkıntılarınıza yardımcı olabilecek olan orjin krem, bir çok sıkıntıyı aşmanızda size destek olacak. Bu krem ile birlikte kas ağrılarınızın, romatizma ağrılarınızın hafiflediğini göreceksiniz. Peki nedir orjin krem, içeriğinde neler bulunmaktadır? Nasıl kullanılır? Bu yazımızda bu soruları cevaplamaya çalışacağız.

Orjin Krem Nedir?Orjin Krem

Orjin krem, kas ağrılarına, sızlamalara ve romatizma ağrılarına iyi geldiği bilinen bitkileri içeren ve bu ağrıların giderilmesine destek olan bir kremdir. Bitki özleri içeren orjin krem %100 bitkisel bir üründür, bitki özlerinin mükro ölçülerde birleştirilmesi ile elde edilmiştir. Bu sayede kasları rahatlatıp, gerilimi giderir, ağrılı bölgeye hareket vererek ağrıyı engellemede yardımcı olur.

İçindekiler

Nane yağı, kekik yağı, keklik üzüm yağı, susam yağı, emülgatörler.

Kreminin Kullanım Şekli

Orjin kremin kullanımı oldukça basittir. Ağrılı bölgeye hafif masaj yardımıyla iyice nüfuz etmesi sağlanarak sürülür. Romatizmaya ve kireçlenmeye bağlı ağrılarda bir ay düzenli olarak sabah ve akşamları uygulanması tavsiye edilir. Diğer ağrılarda sabah ve  akşam yedi gün boyunca uygulanması yeterli olacaktır.  Yaralı ve yanık bölgelerde kullanılmamalıdır.

Orjinin Kullanıldığı Durumlar

Kireçlenmeye bağlı ağrılar, hareketsizlik kaynaklı ağrılar, boyun tutulması, sırt ağrıları, boyun tutulması, adale ağrıları, spor sonrası oluşan ağrılar, burkulma, çarpma sonucu oluşan ağrılar, baş ağrıları, romatizma ağrıları vb ağrılarda yardımcı olmaktadır.

Uyarı : Orjin krem hamile bayanlar ve emziren bayanlara önerilmemektedir.%100 bitkisel olan ürünümüzü geri kalan tüm bireyler güvenle ve rahatlıkla kullanabilir.