Nar suyu kürü İbrahim Saraçoğlu

Sonbahar mevsimi ile birlikte manav ve pazar tezgahlarında yerini alan nar, bağışıklık sisteminden tutunda, kalp sağlığına, alerjiye, prostata, damar tıkanıklığına kadar birçok sağlık sorununda mucizeye imza atan bir meyvedir. Narın kendisini tüketmek kadar suyunu içmekte bünyemize mütenevvi faydalar sağlamaktadır. Ünlü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’da nar suyunun sonbahar ve kış mevsimlerinde sıklıkla tüketilmesini önerenlerden. Nar suyu kürü ile çeşitli sıkıntılarından kurtulmak kesinlikle bir efsane değil tam aksi bir gerçektir.

İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü

İçerdiği besin kaynakları ile önemli bir meyve olan narın kış mevsiminde suyunu sıkıp içmek, bağışıklık sistemine, alerjiye, kalp sağlığına, damar tıkanıklığına, prostata, iktidarsızlığa, yaşlanmaya ve cilde çok iyi gelmektedir. Nar suyunun önemli bir doğkırmızı ilaç olduğunu söyleyen İbrahim Saraçoğlu, bu meyvenin antioksidan özellikli olmasını da vurgulamaktadır. Antioksidan yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasından tutunda kanser hastalıklarını önleme gibi vücuda çok büyük faydası olur.

Nar suyu içmek aynı zamanda kan değerlerinin de yükselmesine muavenet edecektir. Kan yapıcı bir özelliği de olan nar suyu kürünün tüm bu özelliklerinden faydalanmak isterseniz bu önerilerimizi dikkate almanızı öneri ederiz.
Yüksek tansiyon hastalarının her gün bir su bardağı taze sıkılmış nar suyu içmelerinde büyük fayda var.

]]>