Mehmet Öz sağlıklı yaşam içeceği

Sağlıklı yaşama dair vermiş olduğu önerileri, paylaşmış olduğu üstün bilgileri ve kaliteli yaşamın kapılarını açmamızı sağlayacak olan beslenme programları ile yakından tanıdığımız bir isim olan Dr. Mehmet Öz, yine sağlıklı yaşam kuralından dışarı çıkmadan çok özel bir içecek tarifi veriyor. Mehmet Öz’ün sağlıklı yaşam içeceği olarak adlandırdığı bu bitkisel karışım yaz aylarında vücudunuzu hem dinç tutacak hem de sağlığınızı bozacak her türlü etkenlerden sizi koruyacaktır.

Mehmet Öz’ün önerdiği sağlıklı yaşam içeceğini hazırlamak ve içmek isteyenler açısından bu eşsiz tarife sayfamızda yer veriyor ve her birinizi sağlıklı bireyler olmanıza katkıda bulunuyoruz. Mehmet Öz’ün sağlıklı yaşam önerilerinden yaşam içeceği;

Malzemeler:

1 sayı ıspanak
1 sayı yeşil elma
1 sayı kereviz sapı
1 sayı salatalık
1 sayı yeşil limon
1 sayı maydanoz

 

Hazırlanışı:

Sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşamın kapılarını açacak olan bu içeceği hazırlamak oldukça zahmetsiz. Tüm malzemeleri blendıra koyuyor, limonu da üstüne sıkıyor ve blendırda hepsini iyice karıştırıyorsunuz. Bu karışım her gün bir bardak olarak içilmeli ve her defasında taze olarak hazırlanmalıdır.

]]>