Lasenta Pembe Maske 38 TL

pembe-maske-yuz-maskesi-340x340

Pembe maske adını çokça duyduğunuz ve ünlüler tarafından da çok tercih edilen bir ürün. Peki bu ürünün içeriği ne, nerelerden tercih edebilirsiniz yararları nelerdir? Cilt problemleri tüm kadınların ve erkeklerin hayatının belli bir döneminde ya da dönemlerinde muhakkak başını ağırtır. Cilt problemleriyle başa çıkmak çoğu zaman oldukça güçtür. Akneler, sivilceler, kırışıklıklar ve selülit sizin de problemlerinizden ise, bunlarla artık başa çıkmak artık pembe maske ile daha kolay!

Cilt bakımı için pembe maske inanılmaz bir ürün. İçeriğinde su,ethil alkol, gliserin, tokoferol, bisabolol, asetat, C vitamini, limon, aloe vera, gül yağı ve kayısı yağı bulunmaktadır. Bu özler sayesinde sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermekte, cilt sıkılaştırmada, cilt rengini düzenleme ve nem oranının artmasında oldukça etkili bir maskedir. Sivilce izleri, renk farklılıkları üzerinde iş görürken cildi ölü hücrelerden arınmada yardımcıdır. Bu maske iyi cildinizi sıkılaştırarak daha genç bir görünüme sahip olabileceksiniz.

 

Kullanıcı yorumları ise bu ürünün yararlarını daha objektif olarak ortaya koyuyor. Kullanıcıların memnuniyeti ile birlikte cilt bakımı için en uygun ürünün Lasente olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. Cilt bakım özelliği sayesinde cilt problemlerinizi atlatmanıza yardımcı pembe maskeyi kullanmadan önce yüzünüzü normalde yıkadığınızdan daha derin şekilde yıkayarak temizlemeniz gerekmektedir. Maskeyi yüzünüze dikkatlice uygulayın, göz çevrenizi boş bırakın, isterseniz boynunuza da maskeyi uygulayabilir, güzel sonuçları alabilirsiniz. 30 dakika sonra maskeyi sadece yüz kaslarınızı uygulayarak çıkarabilirsiniz. Pembe maskenin beş gün boyunca günde bir defa kullanılımı önerilmektedir ancak cilt durumunuza göre bu süreyi 30 güne kadar çıkartadabilirsiniz.
canli

Üstelik Lasenta Pembe Maske şu an için sadece 38 tl! Yapmanız gereken tek şey 7/24 aktif olan canlı destek hattından, Pempe Maskenizi alabilirsiniz!