Kalp büyümesine bitkisel tedavi

Kalp büyümesi kalp hastalıkları arasında nadir görünen bir sorun olsa da, husule geldiği zaman hastalarda ciddi şikayetlere sebep olur ve hayatı çekilmez kılar. Kalp büyümesi sorunu ile baş etmeye çalışıyorsanız, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu kalp büyümesine karşı domates kürünü denemenizi öneri ederiz. Kalp büyümesine bitkisel çözüm olacak olan domates kürü nasıl hazırlanır ve nasıl kullanılır işte detaylar.

Kalp büyümesi doğkırmızı tedavi

Domates kürünü hazırlamak oldukça basit. Saraçoğlu tavsiyesi olan kalp büyümesine doğkırmızı tedavi domates kürünü hazırlamak açısından taze domateslerin suyunu sıkmalı ve altı ay boyunca her gece yatmadan bir saat önce bir bardak domates suyu içilmelidir.

Domates kürünün yanı sıra çörekotu kürü de kalp büyümesine bitkisel tedavi yöntemleri arasındadır. Kalp büyümesine bitkisel çözüm olacak olan çörek otu kürünü hazırlamak açısından 6 gram çörek otu havanda dövülecek ve bir tüketmek kaşığı bal ile karıştırılarak her sabah aç karnına tüketilecek.

Çörek otu kürünü küçük çocuklarda kullanabilir. Çocuklar açısından çörek otu kürü kullanılmadan önce uzman bir hekime danışılmalıdır. Çünkü çocuğun yaşı ve kilosuna göre dozunun ayarlanması gerekir.

]]>