Kadınlarda göbek kıllanmasına çözüm

Kadınların bazılarında ciddi psikolojik sorunlara sebebiyet olan göbek kılları, estetik olarak kötü bir görünüm sağladığı açısından kadınlar bu sorunlarından bir an evvel kurtulmanın yolunu ararlar. Günümüzde pek çok sorunun tedavisinde sıklıkla başvurulan bitkisel yöntemlerle kadınlarda göbek kıllanması sorununa çözüm önerilerini sayfamızda paylaşmak istedik. Göbek kıllarından kurtulmak isteyen kadınlar aşağıdaki bitkisel formülü hazırlayıp kullanmaya hemen başlayabilir ve kısa süre içinde de sonucunu alabilir.

Göbek kıllanmasından kurtulmak açısından hazırlamanız ve uygulamanız gereken bitkisel kür yumurta akından, mısır unundan ve toz şekerden hazırlanıyor. Her biri mutfağınızda olan bu ürün toplulukları sayesinde göbek kıllarınıza sonsuza dek elveda diyebilirsiniz. İşte bu kürü hazırlamanın yolu:

İhtiyacınız olan malzemeler; bir sayı yumurta akı, eşit miktarlarda mısır unu ve toz şeker.

Göbek kılları açısından hazırlanacak olan bu tarifin yapımı şöyledir: Derin bir kabın içine bir sayı yumurtayı kırın ve içerisine eşit miktarlarda mısır ununu ve şekeri ilave ederek iyice çırpın. Daha sonra bu karışımı göbeğinize sürün ve kurumasını bekler. Kuruduktan sonra da çok nazik bir biçimde göbeğinizden karışımı soyun. Bir haftada bu kürü 4 kez uygulayın. Zamanla göbek kıllarının geçeceğine şahit olacaksınız.

]]>