İsveç Şurubu Kampanyaları

İsveç şurubu bir çok rahatsızlığı ortadan kaldırmaya yardımcı, deyim yerindeyse tam bir mucize iksir.  Baş dönmesi, baş ağrısı, diş ağrısı, egzama, mide krampları,ödem, kulak ağrısı, yara izleri gibi bir çok alanda tedavi sağlamaktadır. Peki nedir bu İsveç şurubu, nasıl ortaya çıktı, hangi hastalıkların tedavisinde nasıl kullanılır ve nereden edinebilirsiniz?

siparisalkolsuzİsveçli Dr. Samst’ın geride bıraktığı notların arasından bu her derde derman ilacın tarifi bulunmuştur. Kendisi 104 yaşına kadar sağlıklı bir hayat süren doktorun ailesi de kendisi gibi hep sağlıklı ve uzun ömürlü olmuştur.  1984’te Dr. Samst’ın hakkındaki kitap Türkçeye çevrildiğinde, İsveç şurubu Türkiye’de de denenmeye başlandı.  Türkiye’de İsveç şurubunu deneyip, faydalarını gören binlerce aile artık onsuz bir hayat düşenemiyorlar bile. Onun inanılması zor başarılarına sürekli olarak tanık olmuş olan binlerce aile, onsuz bir yaşamı düşünemiyorlar artık.

İsveç Şurubu iki yoldan kullanılabilir:

Ağız yolu ile : Sabah ve akşam, meyve çayıyla incelterek koruyucu olarak içilebilir. Basit rahatsızlık durumlarında 3 tatlı kaşığı içilmesi tavsiye edilir. Ağır durumlarda ise günde 3 yemek kaşığı içilmelidir. 1 yemek kaşığı dolusu şurup, 1/8 litre bitki çayı ile inceltilmeli ve böylece yemeklerden yarım saat önce alınmalıdır.

Harici :  Uygun boyda bir bez parçası şurupla ıslatılıp, sıvının fazlası sıkılır ve ıslak bez hasta bölgeye koyulmalıdır. Bu uygulamadan önce şurubun uygulanacağı yer zeytinyağı ya da kantaron yağı ile yumuşatılmalıdır.  Bez koyulduktan sonra üstü streç filmle sarılır ve büyük bir bez yada sargı beziyle güzelce sarılır. Bu sargı 2 saat ya da tüm gece  kalabilir.

siparis

İsveç şurubu bir çok hastalığın tedavisine yardımcı olmaktadır.Mide ağrısı, safrakesesi ağrısı, gaz sıkışması, romantizma ağrıları, kan temizliği,uykusuzluk, cilt problemleri, diş ağrısı, diş eti problemleri, kulak ağrısı, arı sokması, dudak uçukları, yaraların iyileşmesi, nasırlar, bilek burkulmaları, kas ağrısı gibi daha bir çok rahatsızlıkta çabuk ve kolay iyileşme sağlamaktadır.
Peki bu ürünü nerden alabilirsiniz. Şu an hiç yerinizden kalmadan hemen bu ürüne sahip olabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz olmak üzere iki çeşidi bulunan ürünümüzü hemen sipariş ederek, daha sağlıklı bir hayata merhaba diyin!
siparis
canli