İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü tarifi

Fazla kilolar hayatımızın her döneminde bizimle birilikte olmak zorunda değiller. Elbette onlardan kurtulmak ve fit bir vücuda kavuşmak hepimizin hakkı. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, bu konuda bizlere yardımcı oluyor ve bitkilerin şifalı mucizelerinden sağlıklı bir biçimde faydalanmamızı sağlıyor. İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü maydanoz limon lahanayı mutlak suretle denemelisiniz.

 

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü, tokluk hissi vererek aşırı tüketmek yeme alışkanlığınızdan sizi kurtarıcak. Ayrıca İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri sayesinde ruh sağlığınızda güçlendirmiş olacaksınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürlerinin yılda iki veya üç defa uygulamanızı öneriyor. Bilhassa ilkbahar mevsimine girerken uygulayarak, bahar yorgunluğuna karşıda önleminizi almış olursunuz.

 

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü

 

Malzemeler

3 su bardağı klorsuz su,
6-7 yaprak ak lahana (kültür lahanası olmayacak)
Yarım bağ maydanoz (iri yapraklı olmayacak)

 

Hazırlanışı ve uygulanışı

Klorsuz suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonra içine ak lahanayı koyarak 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika sonra maydanozu ekleyerek bir 3 dakika daha kaynatın. Daha sonra ocaktan alın ve ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzün ve suyu 2-3 parçaya ayırın. Suyu 3 parçaya ayırdıysanız sabah-öğle-gece, 2 parçaya ayırdıysanız sabah-gece açısından. Zayıflama kürünü her içeceğinizde içine yarım limon suyu damlatın.

NOT: Kaynama süreleri dikkate alınmalı ve önem verilmelidir. Bu karışımı her defasında taze olarak hazırlamalısınız. İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü uygulaması şu biçimde olmalı;

7 gün uygulama
3 gün fasıla
7 gün uygulama
3 gün fasıla
7 gün uygulama (Toplam 21 gün uygulanacak)

]]>