İbrahim Saraçoğlu soğan kürü

Show TV ekranlarında yayınlanan Saba Tümer ile Bugün programına katısallan İbrahim Saraçoğlu, polikistik over, myom, sayı düzensizliği, iyi huylu prostat büyümesi, menopoz, gebe kalma ve kıl dönmesi gibi sorunların tedavisinde oldukça yararlı olduğunu söylediği soğan suyu kürünün tarifini ve uygulama şeklini sizlerle paylaşıyoruz. Soğan suyu kür ile sizlerde hastalıklarnıza şifa bulmak istiyorsanız en az 6 ayda bir 15 gün boyunca soğan suyu kürünü muhakkak uygulamalısınız. Peki soğan suyu kürü nasıl hazırlanır? Soğan uyu kürü nasıl kullanılır? İşte cevapları:

İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürü

Soğan suyu kürünün faydaları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Soğan suyu kürünün faydaları nelerdir? başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

Soğan suyu kürü

Yaklaşık olarak 300 ml’lik yani bardak hesabı ile söyleyecek olursak 2 bardak klorsuz su ateşte iyice kaynatılır. 1 sayı orta boy ak soğanın kabuğu soyulup yıkandıktan sonra 4 ya da 6 dilime bölünür ve kaynatılmış klorlu suyun içine eklenir. (Kırmızı ve mor soğan kesinlikle kullanılmamalıdır.) Son olarak klorlu su ve dilimlenmiş soğanlar tekrardan ateşe alınır ve ağrı kapalı olarak 5 dakika boyunca kaynatılır. Kaynama süresi dolduktan sonra ateşten alınır ve ılımaya bırakılır.

Hazırlanmış olan soğan suyu kürü ılık ılık öğle ve gece yemeklerinden 10 dakika önce 1 bardak içilmelidir. Soğan suyu kürü 15 günden fazla içilmemelidir. Aç karnına öğle ve gece yemeklerinden 10 dakika 15 gün boyunca içilecek olan soğan suyu kürü, vücut sağlığınızı önemli derecede olumlu etkileyecektir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise soğan suyunu taze olarak hazırlamak ve aç karnına ılık ılık içmektir.

]]>