İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi kürü

Saç dökülmesi kadın erkek ayırt etmeksizin her daim başa gelebilecek sorunlardan birisi olduğu açısından İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesine karşı önlem almamızı sağlayacak saç dökülmesi kür tarifini veriyor. İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi açısından kür tarifini hem saçlarınızın dökülme riskini ortadan kaldırmak açısından uygulayabilir hem de mevcut olan dökülmeyi durdurabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesini önleyen kür tarifi oldukça kolay hazırlanmakta ve uygulanmaktadır. Saçlarınızın sağlığını düşünüyor ve estetik görünümünüzü önemsiyorsanız saç dökülmesi kürünü uygulamayı ihmal etmeyin.

Saç dökülmesi açısından kür tarifini saçlarınızda mevcut olan dökülmeyi önlemek açısından uygulayacaksanız, uygulama süresi iki haftayı geçmemelidir. Eğer saç dökülmesine karşı önlem açısından kullanacaksanız sürekli değil zaman zaman uygulanması önerilir.

İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi bitkisel tedavi

Yaklaşık bir tüketmek kaşığı lavantayı 750 ml’lik kaynayan suyun içine ekleyin ve beş dakika ateşin altını kısarak demlemeye bırakın. Beş dakika sonra ateşin altını kapatın ve ılımasını bekleyin. Daha sonra süzün ve temiz saçlarınızı bu su ile durulayın. Saçlarınız kirliyse önce saçlarınızı şampuanla yıkayıp durulayın, daha sonra da lavanta suyu ile saçlarınızı tekrar durulayın.

]]>