İbrahim Saraçoğlu göbek yağlarını eritme kürü

Bu yaz göbek bölgenizdeki yağlarınızı gizleme çabasına girmek istemiyorsanız İbrahim Saraçoğlu göbek yağlarını eriten kür tarifini düzenli olarak uygulayın ve yaz aylarını göbeksiz olarak kolay kolay geçirin. Göbek problemlerinden sıkılanları bu dertten kurtaracak en etkili ve sağlıklı yöntemlerden birisi olan lahana kürü, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmekte ve düzenli kullanımı ile de amacak kısa sürede ulaştırmaktadır.

Hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla uygulayabileceği göbek eritme kürü, kısa bir zaman dilimi içinde etkisini gösterecek ve göbek probleminden bu yaz kutrulmanızı sağlayacak. Tekrar göbek sorunu yaşamak istemiyorsnız kür ile birlikte beslenmenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

Göbek eritme kürü

 

Malzemeler

Dört sayı taze lahana yaprağı
Bir demet taze maydanoz
Bir sayı sulu limon
Yarım litre su

 

Hazırlanışı

Klorsuz olmak şartı ile yarım litre suyu ocakta kaynatın. Kaynayan suyun içine taze lahana yapraklarını ekleyin ve üç dakika daha kaynatın. Lahana yapraklarını üç dakika kaynattıktan sonra içine taze maydanozu ekleyin. Taze maydanoz eklendikten sonra üç dakika daha kaynatılmalıdır. Ardından soğumaya bırakın ve süzün. Daha sonra da içine bir limon suyu ekleyerek karışımı günde 3 kez açısından.

Karışım aç ya da tok karnına içilebilir. Her gün taze olarak hazırlanmalı ve günlük hazırlanan kür buzdolabında saklanmalıdır. Karışımı içerken hiçbir tatlandırıcı madde eklememelisiniz.

]]>