Hamam otu yağı faydalı mı?

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz hamam otu yağının istenmeyen tüylere çözüm olduğu iddiası ortaya atıldı ve bizde dahil olmak üzere birçok kişi hamam otu yağının gerçekten istenmeyen tüyleri yok etme özelliği olup olmadığını merak ettik. Bizim gibi sizlerde hamam otu yağının istenmeyen tüylere etki edip etmediğini merak edenlerdenseniz yapmış olduğumuz araştırma sonrasında edindiğimiz bilgileri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hürrem hamam otu yağı olarak da bilinen bu ürünün tüyleri döktüğüne dair söylentiler var, hamam otu yağını kullananlar oldukça kötü bir kokuya sahip olduğunu söylemekteler. Piyasa da aktarlarda ya da bitkisel ürün satan yerlerde kolaylıkla bulabileceğiniz hamam otu yağı arsenik ve kükürt karışımı bir tür kimyasal karışım olduğu söylenmektedir.

Hamam otu yağı kullanıcılarının bir kısmı üründen gayet memnun iken bir kısmı da kullanılmasını öneri etmemektedir. Kimileri kötü kokusu bulunduğunu ve tüylerin ertesi gün hemen çıkmaya başladığını, kimileri de tüylerde azalma ve seyrekleşme olduğu söyleniyor. Eğer hamam otu yağı namı diğer Hürrem hamam otu yağını kullananlardansanız, ürün hakkında ki görüşlerinizi bizlerle paylaşıp diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

]]>